На чемпіонаті Тернопільщини з гирьового спорту серед юнаків та школярів перемогла команда Збаразького району

У Збаражі, в спортивному залі ДНЗ Тернопільського коледжу з посиленою військовою та фізичною підготовкою, відбувся Відкритий чемпіонат Тернопільської області з гирьового спорту серед юнаків та школярів та V Відкритий турнір з гирьового спорту з нагоди вшанування «Року сім’ї». В змаганнях брали участь 122 учасників із Збаразького, Бучацького, Кременецького районів та Тернополя, який представляли учні-спортсмени Тернопільської обласної ДЮСШ з літніх видів спорту. Перемогу у командному заліку здобули гирьовики Збаразького району, друге загальнокомандне місце у вихованців КУТОР «Тернопільська обласна ДЮСШ з літніх видів спорту», на третьому місці – спортсмени Бучацького району.

Спортсмени переможці та призери змагань нагороджені грамотами та медалями. Головний суддя змагань – заслужений тренер України, майстер спорту України міжнародного класу Петро Багрій, головний секретар заслужений тренер України, майстер спорту України міжнародного класу Зіновій Кульчицький.

Як повідомив заступник директора обласної ДЮСШ з літніх видів спорту Анатолій Яцина, їхні вихованці показали такі результати: Козак Максим (вагова категорія 95 кг) – І місце; Воловик Володимир (вагова категорія 95 кг, КМС) – І місце; Гук Назарій (вагова категорія 95 кг) – ІІ місце у чемпіонаті, ІІІ місце – у турнірі; Болож Олександр (вагова категорія 63 кг) – треті місця у чемпіонаті та турнірі; Кульчицький Сергій (вагова категорія 73 кг) – ІІ місце у турнірі; Цапура Максим (вагова категорія 85 кг) – ІІ місце у чемпіонаті; Сендзюк Володимир (вагова категорія 85 кг) – ІІІ місце у турнірі; Коваль Андрій (вагова категорія 85 кг) – ІІІ місце у чемпіонаті. Готував спортсменів до змагань тренер-викладач Зіновій Кульчицький.