На Тернопільщині браконьєри не зважають на нерест: за місяць – десятки порушень

На Тернопільщині браконьєри не зважають на нерест: за місяць – десятки порушень

У заборонений період нересту водних біоресурсів з 1 по 30 квітня 2019 року інспекторами Тернопільського рибоохоронного патруля викрито 29 порушень, з яких 12 грубих. Також складено 14 протоколів за ч.3 ст. 85 КУпАП. Крім цього, оформлено 3 акти виявлення та вилучення безхазяйного майна.

За вказаний період на порушників накладено 5239 грн штрафів. Збитки, завдані рибному господарству, склали 6239 грн.

Інспектори вилучили 14 кг водних біоресурсів. Також конфіскувано 12 одиниць заборонених знарядь лову та ще 6 одиниць – за актами безхазяйного майна.

Крім цього, 10 справ передано до судів для притягнення винних осіб до адміністративної відповідальності.

Для прикладу, 26 квітня на річці Серет біля села Лисичники Заліщицького району виявлено та задокументовано грубе порушення правил рибальства. Мешканець села Торське Заліщицького району завдав збитки рибному господарству на суму 2278 грн.

Рейдова група також зафіксувала грубе порушення на річці Серет біля села Угринь Чортківського району. Порушник ловив рибу забороненим знаряддям лову – сіткою «екран». Громадянин не встиг завдати збитків рибному господарству.

30 квітня на річці Серет біля села Більче Золоте житель Борщівського району ловив рибу забороненим знаряддям лову – сіткою «екран». Завдяки оперативності рибоохоронних патрульних, чоловік не встиг завдати шкоди рибним запасам області. На порушника складено адміністративний  протокол за ч.4 ст. 85 КУпАП. Заборонені знаряддя лову вилучено.

Управління Державного агентства рибного господарства у Тернопільській області закликає громадян бути відповідальними та дотримуватись встановлених правил рибальства. Якщо Ви помітили порушення, прохання термінового повідомляти на цілодобову « гарячу лінію» Тернопільського рибоохоронного патруля: (0352) 27-70-34 та (097) 427-85-95

Автор
Схожі публікації

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

shares