На Тернопільщині провели фестиваль дівочого футболу (ФОТО)

26 вересня, у селі Озерна (Зборівський район) на затишному місцевому стадіоні під егідою Асоціації футболу Тернопільщини відбувався фестиваль дівочого футболу. Про це пише сайт АФТ.

Як розповів голова комітету жіночого футболу Асоціації футболу Тернопільщини Володимир Левчук, планувалося, що у фестивалі візьме участь п’ять команд – тернопільський «Чемпіон», бережанська та шумська ДЮСШ, Лановецька ОТГ і кременецька «Академія». Однак, через певні причини, два останні колективи до Озерної не прибули. Проте змагання за участю трьох команд теж виявилися цікавими.

Фестиваль передбачав ігри по колу у форматі 8 польових гравців та один воротар. Поєдинки тривали два тайми по 20 хвилин.

Кожен матч був непередбачуваним. І підсумкову перемогу святкували дівчата з тернопільського «Чемпіона», які перемогли бережанських дівчат – 3:1 і шумських – 2:0.

Поєдинок між дівчатами з Бережан та Шумська переможця не виявив – рахунок матчу 1:1.

Доля другого місця визначалася не за кількістю набраних очок і навіть не за різницею м’ячів (показники у команд Шумська і Бережан виявилися однаковими), вирішальною стала більша кількість голів у всіх поєдинках. Отож, на другому місці опинилася команда бережанської ДЮСШ, а почесне третє місце дісталося дівчатам із Шумська.

У церемонії нагородження брали участь голова комітету жіночого футболу Асоціації футболу Тернопільщини Володимир Левчук, а також «патріархи» жіночого футболу нашого краю – Богдан Коханівський та Михайло Скиба.

Володимир Левчук відзначив, що фестиваль дівочого футболу вдався і був на часі, адже через карантинні заходи довелося відмінити чемпіонат України серед U-15, у фінальну частину якого пробилися тернопільські дівчата, відповідно, їм бракувало ігрової практики, яку вони й отримали.