На Тернопільщині провели в останню дорогу захисника України Євгена Безкровного

На Тернопільщині провели в останню дорогу захисника України Євгена Безкровного

Євген Безкровний, мешканець Мельнице-Подільської громади Чортківського району, віддав найцінніше – своє життя – за рідну Україну, за нас з вами.

Не задумуючись, він пішов добровольцем захищати рідну землю від російських окупантів. У жовтні Євгену Безкровному мало б виповнитися лише 33 роки.  

«Другий відділ Чортківського РТЦК та СП висловлює найщиріші співчуття рідним, близьким, друзям та побратимам військовослужбовця. Євген свідомо обрав службу в Збройних Силах України, і в перші дні війни пішов захищати рідну землю від ненависних рашистів. Словами важко загоїти у серці болючу рану втрати…» –  повідомив начальник другого відділу Чортківського РТЦК та СП підполковник Богдан Вербіцький.     

 Євген народився 9 жовтня 1989 року в с. Зелене Борщівського району. Жив у Мельнице-Подільській. Сусіди, знайомі кажуть про нього, як дуже добру людину. Завжди радо відгукувався на прохання допомогти. Як більшість земляків, їздив на заробітки за кордон. Та коли в Україну прийшла війна, не переховувався, а пішов одразу у військкомат. Молодший брат Євгена – Ярослав – теж на фронті захищає рідну землю. 

12 травня осиротіла ще на одного мужнього воїна українська земля, у тузі залишилися мама Євгена, родина, 12-річна донька Таня.

 Вічна пам’ять і слава Герою!  

Автор

Avatar

журналіст, газета "Наш ДЕНЬ"
Схожі публікації

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *