На Тернопільщині триває стабілізаційне вимкнення світла: графік на 3 грудня

На Тернопільщині триває стабілізаційне вимкнення світла: графік на 3 грудня

Стабілізаційний графік погодинних вимкнень електроенергії продовжує діяти. Про це повідомили у ВАТ “Тернопільобленерго”.

“Дозволена величина потужності, доведена НЕК «Укренерго» на 03 грудня для Тернопільської області, все ще залишається на недостатньому рівні для забезпечення зменшення перерв в обмеженні електропостачання.

Тому сьогодні, 3 грудня, на Тернопільщині продовжують застосовуватись стабілізаційні обмеження електроенергії 4 через 8 годин (4 години електроенергія буде, а 8 годин ні). Як і в попередні дні, всі групи споживачів у графіку ті ж самі, лише змінено період обмеження електропостачання, тобто інший порядок вимкнення груп”, – йдеться у повідомленні.

На 3 грудня передбачається ОБМЕЖЕННЯ ЕЛЕКТРОПОСТАЧАННЯ:
⚡1 група – 07:00 до 15:00 год.; 19:00 до 03:00 год.;
⚡2 група – 23:00 до 07:00 год.; 11:00 до 19:00 год.;
⚡3 група – 03:00 до 11:00 год.; 15:00 до 23:00 год.

Ознайомитись із стабілізаційним графіком погодинних вимкнень електричної енергії споживачам для кожної з груп споживачів можна на головній сторінці офіційного сайту ВАТ «Тернопільобленерго».

Енергетики наголошують, що стабілізаційний графік погодинних вимкнень електричної енергії споживачам буде діяти у тому випадку, якщо не виникатиме дисбалансу в енергосистемі країни, в іншому випадку запроваджуються аварійні відключення, попередити про які заздалегідь неможливо.

Вказаний час відключень може збільшуватись, зважаючи на необхідність доїзду оперативних бригад до енергооб’єктів для проведення перемикань. Окрім цього, у час повітряної тривоги працівники компанії не можуть перебувати на енергооб’єктах, це теж може збільшити перерву в електропостачанні.

Виходячи із стану в електромережі країни та свідомого використання електроенергії споживачами тривалість обмежень може бути менша.

Автор

Avatar

журналіст, газета "Наш ДЕНЬ"
Схожі публікації

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *