На Тернопільщині військова частина 3002 Нацгвардії відзначила 78-у річницю з часу створення (ФОТО)

На Тернопільщині військова частина 3002 Нацгвардії відзначила 78-у річницю з часу створення (ФОТО)

21558910_1070612503042334_4246292359934760103_n

На Тернопільщині відбулися урочистості з нагоди 78-ої річниці створення військової частини 3002 Національної гвардії України. Участь у святкуванні взяли голова Тернопільської ОДА Степан Барна, керуючий справами виконавчого апарату Іван Бабійчук, секретар Тернопільської міської ради Віктор Шумада, керівники районних адміністрації, керівники силових та правоохоронних структур області. Привітав нацгвардійців зі святом також військовий оркестр 44-ої окремої артилерійської бригади.

Як зазначив під час вітального слова голова Тернопільської ОДА Степан Барна, незважаючи на те, що Національна гвардія має довгу історію, особливих проявів героїзму вона здобула за останні три роки російсько-української війни. Принагідно, очільник краю за відмінне виконання службових обов’язків, самовідданість, професіоналізм та бездоганну військову дисципліну нагородив медалями «За службу Україні» старшого прапорщика Шуста Михайла Мирославовича, прапорщика Гаврилюка Олексія Васильовича, старшого солдата Іванюка Олександра Володимировича. А також вручив грамоти солдату Бобровському Андрію Сергійовичу, солдату Богданову Олегу Олексійовичу.

2-га Галицька бригада Національної гвардії України від самого початку показує хороші результати в плані того, що виконує завдання, які безпосередньо на них покладені.

«Особовий склад протягом року змінює одни одного і виконує завдання в зоні АТО, – зазначив командир 2-го стрілецького батальйону військової частини 3002 , підполковник Дмитро Гуртовський. – На даний час 19 військовослужбовців перебувають на східному фронті. Наразі на службі половина військовослужбовців стороковики, плоловина – контрактники».

У свою чергу, як додав офіцер-психолог 2-го стрілецького батальйону військової частини 3002 Іван Кошеля, сьогоднішній день урочистий, адже у цей день створили військову частину. «Наші військовослужбовці виконують різні завдання, серед яких конвоювання підсудних, охорона громадського порядку у Тернополі, Львові, Ужгороді та Рівному, а також виконання завдань у зоні проведення антитерористичної операції. Я служу в Нацгвардії уже 1,5 роки. Вибрав цей шлях невипадково, адже захищати державу – це дуже почесно», – зауважив він.

Від голів обласних державних адміністрацій привітав Нацгвардійців з річницею створення голова Тернопільської РДА Олександр Похилий.

«Вже другий тиждень поспіль святкування у нас пов’язані з військовослужбовцями. Минулого тижня ми святкували третю річницю створення 44-ої окремої артилерійської бригади. Сьогодні найбільшим досягенням суспільства, влади, військовослужбовців є Збройні сили України, які загартовані в боях, які пройшли вишкіл, і які пройшли практичні бойові дії. Тому ми щиро вдячні вам за те, що з перших днів конфлікту на Сході ви виконуєте бойові завдання, забезпечуєте мирне небо для того, щоб усі наші громади могли працювати, навчатись і розвивати Україну. Тож, нехай ваша служба буде легкою, а небо – мирним», – побажав Олександр Похилий.

Схожі публікації

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *