Шахраї «розвели» жительку Бучача на 162 тис грн, повідомивши про виграш іномарки

Шахраї «розвели» жительку Бучача на 162 тис грн, повідомивши про виграш іномарки

«Вітаємо, ви виграли авто!» – надто солодка брехня, аби виявитися гіркою правдою. Спершу наївні краяни вірять смс-повідомленню про виграш іномарки а натомість, поповнюють список жертв мобільних шахрайств.

Одне із таких смс про шалений виграш отримала мешканка м.Чортків на Тернопільщині, повідомили у відділі комунікації поліції Тернопільської області.

Звістка про виграш автомобіля «Шкода» надзвичайно втішило жінку. Усі подробиці їй пропонували дізнатись за певним номером телефону. В удачу чортківчанка повірила. Зателефонувала до представника акції. Невідомий абонент підтвердив, що в лотереї виграв саме її номер телефону, рахунок якого жінка поповнювала через платіжні термінали.

Аби отримати довгоочікуваний подарунок, мешканку району попросили заплатити податок на виграш, а також послуги перевезення авто до Тернополя.  Потерпіла, усе ще окрилена радістю від виграшу, одразу подалася до терміналу і перерахувала 162 тисячі гривень на невідомі рахунки й навіть не поцікавився, чому немає хоча якихось офіційних реквізитів компанії та будь-яких підтверджуючих документів  про оплату.

Стала чекати повідомлення про відправку авто, не підозрюючи, що вже поповнила список жертв шахрайства. Дива не сталося: автомобіля мешканка району та і не дочекалася, а гроші пропали. Довелося йти в поліцію.

Схожі публікації

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *