На Тернопільщині за добу поліцейські оформили 70 адміністративних протоколів за порушення карантинних вимог

На Тернопільщині за добу поліцейські оформили 70 адміністративних протоколів за порушення карантинних вимог

Поліцейські краю щодня у співпраці з представниками інших уповноважених служб проводять профілактичну роботу серед населення та контролюють дотримання суб’єктами господарювання вимог протиепідемічної безпеки.

Станом на 20 січня на території області клінічно підтверджено понад 113 тисяч випадків захворювання на COVID-19. Ситуація в області різко погіршується. Збільшується кількість хворих, серед яких багато дітей. Тернопільщина перейшла до «помаранчевої» зони, тому правоохоронці посилили роз’яснювальну роботу серед населення щодо належного дотримання карантину.

Поліцейські разом з представниками Держпродслужби та органів місцевого самоврядування проводять перевірки у різних сферах діяльності щодо дотримання працівниками та відвідувачами необхідних вимог протиепідемічної безпеки. З початку 2022 року вони здійснили понад чотири тисячі таких перевірок.

Правоохоронці оформили 70 адміністративних протоколів за порушення, учинені власниками та працівниками розважальних та торгівельних закладів, інших установ, перевізниками (ч. 1 ст. 44-3 КУпАП).

Поліцейські закликають жителів краю дотримуватися визначених правил карантину задля запобігання поширенню коронавірусу.

Автор

Avatar

журналіст, газета "Наш ДЕНЬ"
Схожі публікації

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *