На Тернопільщині за митні правопорушення до бюджету надійшло майже 378 тис грн штрафу

На Тернопільщині за митні правопорушення до бюджету надійшло майже 378 тис грн штрафу

Упродовж трьох кварталів 2019 року фахівці Тернопільської митниці ДФС склали 79 протоколів про порушення митних правил. Із них 53 протоколи стосувалися перевищення встановленого Митним кодексом України строку доставки товарів до органу доходів і зборів призначення, 12 – за дії, спрямовані на переміщення товарів через митний кордон з приховуванням від митного контролю, по 5 – за перевищення строку тимчасового ввезення товарів та неправомірні операції з товарами, митне оформлення яких не закінчено, або за товарами, що перебувають на тимчасовому зберіганні під митним контролем. Два протоколи склали за недекларування товарів, що переміщуються через митний кордон України. Решта порушень стосувалися зберігання товарів, ввезених на митну територію України з приховуванням від митного контролю, дій, спрямованих на неправомірне зменшення розміру належних до сплати митних платежів.

Із початку року за результатами роботи митниці в правоохоронному напрямку, а саме від сплати штрафів у справах про порушення митних правил за постановами митниці, до держбюджету перерахували 377,7 тис грн.

Розглянувши 64 справи про порушення митних правил, фахівці митниці винесли постанови про притягнення осіб до відповідальності, застосувавши штраф у сумі 486,7 тис грн. До суду передали 9 справ про порушення митних правил на загальну суму 664,6 тис грн.

Крім цього, з метою перевірки автентичності документів, поданих до митного контролю та митного оформлення, до уповноважених митних органів іноземних держав направили 15 запитів. З початку року від них отримали 11 відповідей. Відтак, завели 8 справ про порушення митних правил на загальну суму 4 млн гривень.

Тернопільська митниця ДФС.


Loading...Схожі публікації

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

shares