У Тернополі провели змагання з легкоатлетичного кросу серед осіб з інвалідністю, присвячені Дню Захисника України

У Тернополі провели змагання з легкоатлетичного кросу серед осіб з інвалідністю, присвячені Дню Захисника України

Осінній чемпіонат області з легкоатлетичного кросу серед осіб з інвалідністю, присвячений Дню Захисника України, 11 жовтня відбувся у Тернополі, у парку Національного Відродження. Участь у змаганнях взяли команди Теребовлянського навчально-виховного комплексу, Теребовлянського навчально -реабілітаційного центру, Тернопільської спеціальної загальноосвітньої школи-інтернату І-ІІІ ступенів Тернопільської обласної ради, Тернопільського обласного навчально-реабілітаційного центру закладу освіти І-ІІІ ступенів, Тернопільської спеціальної загальноосвітньої школи Тернопільської міської ради, Новосільського обласного спеціального навчально-виховного комплексу. З вітальним словом під час урочистого відкриття перед учасниками виступили начальник регіонального центру «Інваспорт» заслужений працівник з фізичної культури та спорту України Олег Юзчишин та директор ДЮСШІ «Інваспорт» заслужений працівник з фізичної культури та спорту України, заслужений тренер України Віктор Федорчак. Також на церемонії було вручено посвідчення майстра спорту України з легкої атлетики серед спортсменів з ураженнями опорно-рухового апарату Святославу Олійнику.

Загалом у легкоатлетичному кросі взяли участь 60 спортсменів різних нозологій інвалідності. Змагалися жінки на дистанції 500 м та чоловіки на дистанції 1000 м.

 

Чемпіонами та призерами області в своїх нозологіях з інвалідністю стали:

серед жінок з порушеннями слуху

І місце – Кушнірук Соломія – 2006 р.н., учениця Тернопільської спеціальної загальноосвітньої школи-інтернату І-ІІІ ступенів Тернопільської обласної ради (тренер Ніколюк Петро)

ІІ місце – Мороз Віталіна – 2005 р.н., учениця Тернопільської спеціальної загальноосвітньої школи-інтернату І-ІІІ ступенів Тернопільської обласної ради (тренер Ніколюк Петро)

ІІІ місце – Смакоуз Анастасія – 2004 р.н., учениця Тернопільської спеціальної загальноосвітньої школи-інтернату І-ІІІ ступенів Тернопільської обласної ради (тренер Ніколюк Петро)

серед чоловіків з порушеннями слуху
І місце Мазурчук Максим – 2004 р.н., учень Тернопільської спеціальної загальноосвітньої школи-інтернату І-ІІІ ступенів Тернопільської обласної ради (тренер Смачило Богдан)

ІІ місце – Бачинський Ярослав – 2001 р.н., учень Тернопільської спеціальної загальноосвітньої школи-інтернату І-ІІІ ступенів Тернопільської обласної ради (тренер Смачило Богдан)

ІІІ місце – Репак Володимир – 2004 р.н., учень Тернопільської спеціальної загальноосвітньої школи-інтернату І-ІІІ ступенів Тернопільської обласної ради (тренер Смачило Богдан)

серед жінок з вадами розумового фізичного розвитку
І місце – Ільєнко Ліза – 2005 р.н., учениця Тернопільського обласного навчально-реабілітаційного центру закладу освіти І-ІІІ ступенів (тренер Ворко Віктор)

ІІ місце – Дровольська Марія – 2005 р.н., учениця Тернопільської спеціальної загальноосвітньої школи-інтернату І-ІІІ ступенів Тернопільської обласної ради (тренер Смачило Богдан)

ІІІ місце – Романюк Дарина – 2001 р.н., учениця Новосільського обласного спеціального навчально-виховного комплексу (тренер Новомлинський Андрій)

серед чоловіків з вадами розумового фізичного розвитку
І місце – Ігнатенко Андрій – 2001 р.н., учень Новосільського обласного спеціального навчально-виховного комплексу (тренер Новомлинський Андрій)

ІІ місце – Набока Анатолій – 2001 р.н., учень Тернопільська спеціальна загальноосвітня школа Тернопільської міської ради Тренер Феш Микола

ІІІ місце -Березовський Олександр – 2002 р.н., учень Тернопільського обласного навчально-реабілітаційного центру закладу освіти І-ІІІ ступенів (тренер Ворко Віктор)

серед чоловіків з ураженнями опорно-рухового апарату
І місце – Євтушенко Андрій- 2003 р.н., учень Тернопільського обласного навчально-реабілітаційного центру закладу освіти І-ІІІ ступенів (тренер Ворко Віктор)

ІІ місце – Луцків Ілля – 2001 р.н., учень Теребовлянського навчально-виховного комплексу (тренер Демчук Тарас)

серед чоловіків з дитячим церебральним паралічем

І місце – МС Гродзік Володимир – 1983 р.н., м.Тернопіль (тренер ЗТУ Салук Іван)

ІІ місце – Морський Дмитро – 2002 р.н., учень Тернопільського обласного навчально-реабілітаційного центру закладу освіти І-ІІІ ступенів (тренер Ворко Віктор)

ІІІ місце – Мельник Андрій – 1993 р.н., м.Тернопіль (тренер Ворко Віктор)
серед жінок з дитячим церебральним паралічем
І місце – Петрук Ольга – 2001р.н., учениця Тернопільського обласного навчально-реабілітаційного центру закладу освіти І-ІІІ ступенів (тренер Ворко Віктор)

ІІ місце – Франків Юліана – 2004 р.н., учениця Тернопільського обласного навчально-реабілітаційного центру закладу освіти І-ІІІ ступенів (тренер Ворко Віктор

ІІІ місце – Шуліга Валентина – 2006 р.н., Тернопільського обласного навчально-реабілітаційного центру закладу освіти І-ІІІ ступенів (тренер Ворко Віктор)

серед жінок з вадами зору

І місце – Островська Юлія – 2006 р.н., учениця Теребовлянського навчально-виховного комплексу (тренер Демчук Тарас)

ІІ місце – Гамзяк Анастасія – 2008 р.н.учениця Теребовлянського навчально-виховного комплексу (тренер Демчук Тарас)

ІІІ – місце Ковалик Зоряна – 2001 р.н..учениця Теребовлянського навчально-виховного комплексу (тренер Демчук Тарас)

серед чоловіків з вадами зору
І місце – Воробець Віталій – 2007 р.н.учень Теребовлянського навчально-виховного комплексу (тренер Демчук Тарас)

ІІ місце – Титарчук Володимир – 2006 р.н.. Теребовлянського навчально-виховного комплексу (тренер Демчук Тарас).

Переможці змагань були нагороджені медалями та грамотами.





Loading...




Схожі публікації

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

shares