На Тернопільщині значно зменшилася потреба в робочій силі

На Тернопільщині значно зменшилася потреба в робочій силі

Більше 6 тисяч жителів Тернопільщини цьогоріч змогли працевлаштуватися за сприяння служби зайнятості.

За 5 місяців 2021 року в місцевих підрозділах служби зайнятості Тернопільщини соціальними послугами зі сприяння у працевлаштуванні скористалися 28,7 тис. осіб, з них 22,3 тис. були визнані безробітними через відсутність прийнятних пропозицій роботи (торік – на 12,2% менше).

На Тернопільщині на 35,2% зменшилася потреба в робочій силі. З початку року служба зайнятості області оперувала інформацією про наявність 8,4 тис. вільних робочих місць, з них 6,1% із заробітною платою вищою від середньої по області, 44,7% – з мінімальною з/п. Про це повідомляє відділ організаційно-інформаційної роботи та архівної справи Тернопільського обласного центру зайнятості.

Цьогоріч змогли знайти роботу майже 6,1 тис. краян, з них 20 – з компенсацією роботодавцям витрат єдиного соціального внеску, 33 уклали контракт на проходження військової служби. До участі в громадських та інших роботах тимчасового характеру було залучено 823 осіб, після їх завершення 335 – отримали постійні місця праці.

Профпідготовкою та підвищенням кваліфікації було охоплено 1325 безробітних; 1245 – його завершили, з них 1185 вже працевлаштувались. Також, 5 краян отримали безкоштовні ваучери на оплату навчання; 3-є підтвердили результати неформального навчання за професією кухар на базі Рівненського центру професійно-технічної освіти державної служби зайнятості.

Автор

Avatar

журналіст, газета "Наш ДЕНЬ"
Схожі публікації

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

shares