На UA:ТЕРНОПІЛЬ стартує ток-шоу «Виборчий округ: Співбесіда»

На UA:ТЕРНОПІЛЬ стартує ток-шоу «Виборчий округ: Співбесіда»

З 1 липня UA:ТЕРНОПІЛЬ запрошує кандидатів у народні депутати за одномандатними виборчими округами на дискусію в прямому ефірі ток-шоу «Виборчий округ: Співбесіда».

Спецпроект має на меті проінформувати виборців про місцевих кандидатів у депутати-мажоритарники, проаналізувати їхні передвиборчі програми, дізнатися в учасників перегонів, як вони бачать вирішення болючих проблем регіону, аби виборці могли зробити виважений самостійний вибір.

«Як на мене, головне завдання проекту – познайомити наших глядачів, слухачів, а також інтернет-користувачів з кандидатами в депутати. Під час виборчої компанії люди часто чують обіцянки та гасла, але не мають можливості комунікувати, ставити питання. Агітаційні матеріали – це монолог, а «Виборчий округ: співбесіда» – це можливість діалогу. Ми хочемо, щоб люди зрозуміли, що вибори це не тоді коли ти обираєш собі пана, вибори – це коли люди беруть собі на роботу представника, який, на їхню думку, найкраще представлятиме їхні інтереси у Верховній раді. Мені хочеться, щоб люди перестали робити емоційній вибір, а зробили чіткий аналіз кандидатів і обрали найдостойнішого», – зазначила продюсерка Тернопільської філії Суспільного Зоряна Биндас.

Автор
Схожі публікації

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *