Найсмачніше та найкорисніше насіння капусти кольрабі

Усім відома користь від різних сортів капусти. Ця сільськогосподарська культура є джерелом різноманітних вітамінів: каротину А, В1, В2, В3, D, Р, РР, Н, присутня молочна кислота й такі мінерали, як кальцій, калій, магній, залізо й фосфор.

Однією з найкорисніших є капуста кольрабі — трав’яниста харчова рослина, ботанічний різновид городньої. Її просто відрізнити від інших. Цей плід фіолетового чи світло-зеленого забарвлення навдивовижу соковитий, ніжний, зі смачною м’якоттю і приємним смаком.

Як правильно обрати кольрабі?

Вона не є такою популярною, як білокачанна, і сортів небагато. Але її ні з чим не переплутаєш.
Види капустяної ріпи:

  • Світло-зелена або біла. Білоплідний сорт відрізняється скоростиглістю і лагідним смаком. Не примхливий, вирощують навіть на півночі.
  • Фіолетова. Має повільну вегетацію, тому відносяться до середньостиглих або пізніх сортів.

За дозріванням кольрабі бувають:

  • Пізньостиглі. Мають великий розмір і відзначаються щільністю. Використовуються для довготривалого споживання.
  • Середньостиглі. Овочі середнього розміру. Їх зберігають і переробляють для кулінарії.
  • Ранньостиглі. Невеликі та соковиті. З них готують легкі вітамінні салати.

Обирайте сорт на основі природно-кліматичних особливостей регіону.

Капустяна ріпа є невибагливим овочем, стійким до різних шкідників і грибків. Стійка до холодів. Окрім цього, вона ідеально підходить для дієт та дитячого харчування.
Популярністю користується та у народній медицині, бо застосують її для лікування багатьох захворювань нервової системи, дихальних шляхів, шлунково-кишкового тракту, серця і судин. Користь вмісту важливих мікроелементів кольрабі дуже потрібні для організму. Молоде листя також вживають в харчових цілях.

Чому вигідно купувати в компанії «VseRoste» https://vseroste.com.ua/kapusta-kolrabi-12? Робіть замовлення в інтернет-магазині та отримаєте гарантоване подібне насіння капусти кольрабі відмінної якості. Обирайте на сайті у каталозі https://vseroste.com.ua/kapusta-chervonogolova-16 найкращий різновид чи звертайтесь до консультантів фірми. Вони обовязковов вам допоможуть зробити вибір потрібного товару з чудовими пропозиціями та за доступною вартістю, проконсультують про особливості агротехніки, запропонують ефективні способи захисту і добрива. Вам пропонується декілька варіантів доставки, яким вам буде зручно скористатися. Щоб замовити продукцію, телефонуйте, пишіть на електронну адресу або залишайте свої дані для зворотного зв’язку.

Автор
Схожі публікації

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *