Стали відомі ціни для жителів Тернопільщини за газ у січні

Стали відомі ціни для жителів Тернопільщини за газ у січні

До уваги споживачів природного газу! ТОВ “Тернопільоблгаз” повідомляє:

Керуючись постановою Кабінету Міністрів України від 19 жовтня 2018 р. № 867 «Про затвердження Положення про покладення спеціальних обов’язків на суб’єктів ринку природного газу для забезпечення загальносуспільних інтересів у процесі функціонування ринку природного газу», постановою Кабінету Міністрів України “Про внесення змін до постанови Кабінету Міністрів України від 3 квітня 2019 р.” та іншими нормативно-правовими актами, ТОВ «Тернопільоблгаз» встановлена гарантована квартальна ціна на газ для потреб побутових споживачів (населення) та релігійних організацій (крім обсягів, що використовуються для провадження їх виробничо-комерційної діяльності), об’єкти газоспоживання яких розташовуються у межах території ліцензованої діяльності з розподілу природного газу ПрАТ «Тернопільгаз».

Гарантована ціна на газ діятиме для всіх побутових споживачів, релігійних організацій (крім обсягів, що використовуються для провадження їх виробничо-комерційної діяльності) ТОВ «Тернопільоблгаз» з 01 січня 2020 року по 30 квітня 2020 року (включно), за винятком тих споживачів, які бажають сплачувати за газ з 01.01.2020 за щомісячною ціною та відмовилися від квартальної ціни до 24 грудня 2019 року.

З 01 січня 2020 року по 30 квітня 2020 року гарантована квартальна ціна становить 7 711,91 грн. за 1000 м³ (з урахуванням ПДВ, тарифів на транспортування та розподіл природного газу, торговельної надбавки постачальника природного газу).

Більш детальну інформацію можна отримати на офіційному веб-сайті товариства за адресою http://teroblgaz.com.ua


Loading...Схожі публікації

1 коментар

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

shares