Не залишився осторонь війни: за Україну віддав життя Роман Кавчук з Тернопільщини

Не залишився осторонь війни: за Україну віддав життя Роман Кавчук з Тернопільщини

Роман Кавчук із села Чорнокінецька Воля Чортківського району близько пів року захищав Україну і нас з вами. Воював у гарячих точках. У жорстоких боях з російськими окупантами дістав важке поранення. Медики намагалися робити все, аби повернути воїна до життя. На жаль, серце українського захисника зупинилося у лікарні в Дніпрі. 

Про це повідомили на сторінці Колиндянської громади:

«Страшна звістка знову прийшла у нашу громаду. Стало відомо, що після важкого поранення у лікарні в місті Дніпрі помер Роман Кавчук з 1985 року народження з села Чорнокінецька Воля. Роман не залишився осторонь війни і став на захист України від російських окупантів. Близько пів року вірно ніс службу. Виcлoвлюємo щиpі cпівчуття pідним тa близьким. Вічнa пaм’ять…»

  Щирі співчуття рідним загиблого захисника висловили і в Чортківській районній військовій адміністрації:

«Кожен загиблий воїн – це нова рана у наших душах. Нестерпно боляче від страшної звістки для мешканців Колиндянської громади. 

Після важкого поранення у лікарні міста Дніпра помер Роман Кавчук, житель села Чорнокінецька Воля. 

Чортківська районна військова адміністрація у скорботі схиляє голови, поділяючи біль непоправної втрати разом із рідними та вшановуючи світлу пам’ять про вірного сина України.

Не пробачимо! Пам’ятати – це найменше, що ми, українці, можемо зробити для наших Героїв, які поклали на вівтар Вітчизни найцінніше – своє життя!» 

Автор

Avatar

журналіст, газета "Наш ДЕНЬ"
Схожі публікації

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *