Новий турнір під егідою УЄФА

Новий турнір під егідою УЄФА

Визначилися суперники нашої команди у новому футбольному турнірі УЄФА – Лізі націй. Збірна України виступить у дивізіоні B, куди також потрапили Австрія, Уельс, Словаччина, Ірландія, Швеція, Північна Ірландія, Данія, Боснія і Герцеговина, Чехія, Туреччина та Росія, з якою нашу команду УЄФА розведе на першому раунді по різних групах.

Згідно з форматом турніру, 55 національних команд-учасниць розділені на чотири дивізіони, відповідно до їх позицій у рейтингу збірних УЄФА. В дивізіонах А і В будуть виступати по 12 команд, в дивізіоні С – 15 збірних, а в дивізіоні D – 16.

Дивізіони А і В будуть ділитися на чотири групи по три команди в кожній. У дивізіоні С буде одна група з трьох команд і три групи по чотири учасники, а в дивізіоні D – чотири групи по чотири учасники.

Склад інших дивізіонів виглядає так:

Дивізіон А: Німеччина, Португалія, Іспанія, Бельгія, Франція, Англія, Швейцарія, Італія, Польща, Ісландія, Хорватія, Нідерланди.

Дивізіон С: Угорщина, Румунія, Шотландія, Словенія, Сербія, Албанія, Норвегія, Греція, Чорногорія, Ізраїль, Болгарія, Фінляндія, Кіпр, Естонія, Литва;

Дивізіон D: Азербайджан, Македонія, Білорусь, Грузія, Вірменія, Фарерські острови, Латвія, Люксембург, Казахстан, Молдова, Ліхтенштейн, Мальта, Косово, Андорра, Сан-Марино, Гібралтар.

Груповий турнір пройде восени 2018 року. Переможці груп дивізіону A зіграють в червні 2019 року в фінальному етапі Ліги націй, який буде складатися з півфіналів, матчу за третє місце та фіналу.

У стикових матчах Ліги націй, в яких зіграють 16 переможців груп турніру, будуть розігруватися чотири путівки у фінальний турнір Євро-2020.

Жеребкування Ліги націй відбудеться 24 січня 2018 року в Лозанні.

Схожі публікації

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *