Офісні принтери сучасного покоління – робочі місця майбутнього

Багатофункціональні пристрої для облаштування офісів створені для інтегрування та ергономіки робочого середовища. Офісні принтери Konica Minolta – це інноваційна техніка відомого виробника, виповнена з урахуванням потреб та бажань користувачів. Пристрої призначені для ефективного опрацювання щоденних робочих процесів бізнесу. Завдяки використанню передових технологій принтери бренду допомагають виконувати складні завдання, налагоджувати зручні та продуктивні командні процеси.

Переваги офісної техніки

В робочому середовищі офісів кожного дня треба розв’язувати багато задач, пов’язаних з документообігом. Облаштування адміністративних та офісних приміщень МФУ Konica Minoltaспрощує отримання інформації, її поширення серед співробітників, опрацювання та аналіз важливих даних. Принтери лінійки bizhub i-Series забезпечують ретельний контроль друку паперів компанії та надійний захист конфіденційних відомостей. Переваги пристроїв Konica Minolta:

● ефективне виконання завдань з будь-якого місця;

● наявність вбудованих хмарних сервісів;

● безпечне робоче середовище для бізнесу;

● велика сенсорна панель керування;

● простий інтерфейс мобільної технології;

● багатофункціональне програмне забезпечення;

● інтегрованість з Workplace Go та Workplace Hub;

● створення на базі платформ єдиного IT-середовища.

Принтери bizhub i-Series мають надійні протоколи безпеки, вбудовані антивірусні програми. Пристрої відповідають принципам GDPR із віддаленим резервним копіюванням та комплексним захистом даних. Використання сучасної техніки дозволяє прискорити робочі процеси, витрачати час на ключові завдання та оптимізувати витрати, що є важливими умовами розумного підходу до бізнесу.

Функції офісних принтерів

Виробник Konica Minolta випускає офісну техніку для друку лінійки bizhub i-Series в широкому асортименті. У категорії продукції представлено більше 50 моделей принтерів. Вони розрізняються технічними характеристиками та функціоналом. Тому можна без проблем обрати потрібний варіант для виконання певних завдань. Основні функції пристроїв:

● друк паперів різних форматів;

● сканування парних та непарних сторінок;

● автоматичне видалення файлів;

● опція збереження даних для друку;

● доступ користувачів через веб-інтерфейс;

● групування документів за скриньками доступу;

● сканування, факс та резервне копіювання;

● швидка автоматична подача документів;

● ілюстрація обраних опцій на сенсорній панелі.

Офісна техніка працює в режимі економного енерговикористання. В принтерах передбачено опції прямого друку з мобільних пристроїв, підтримка різних форматів сканування. Обладнання надійно захищене від несанкціонованого доступу завдяки шифруванню даних на жорсткому диску паролем користувача.

Автор

Avatar

журналіст, газета "Наш ДЕНЬ"
Схожі публікації

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

shares