Особливості кліматичного обладнання

Скоро літо і хотілося б створити оптимальні кліматичні умови в будинку або квартирі. Сьогодні це зовсім не проблема, тому, що на ринку продажів надається широкий асортимент кондиціонерів, представлені системи відрізняються один від одного технічними характеристиками, функціоналом, дизайном, способом установки.

Сучасне кліматичне обладнання має високі експлуатаційні характеристики, стабільно підтримує задані температурні режими, які позитивно впливають на самопочуття і здоров’я людини. Над виробництвом кондиціонерів працюють потужні дослідницькі центри світових брендів.

Особливості кліматичного обладнання

У магазинах можна придбати наступні типи кондиціонерів:

 1. Віконні. До головних переваг відносять довгий термін служби, низький рівень шуму, простота установки, економія простору. Він часто кріпитися в віконний отвір, тим самим зменшує зону скління.
 2. Мобільні. Їх найчастіше встановлюють всередині будинку або квартири. Ці міцні конструкції, їх легко збирати й розбирати. Найчастіше даний варіант купують для дач, заміських будинків, тимчасових будівель.
 3. Спліт – система володіє двома зовнішніми блоками. Він характеризується зниженим шумоутворенням тому все частіше його встановлюють в житлових приміщеннях, коли необхідно підтримувати оптимальний клімат, як в денний, так і нічний час.
 4. Інверторний. Цей тип кондиціонера з’явився на ринку зовсім недавно. На відміну від інших систем він працює без постійного відключення. Після досягнення встановленої температури, спліт – система перемикається в мінімальний режим роботи. Це дозволяє уникнути стрибків напруги.
 5. Канальний. Даний тип встановлюється в навісній або підшивній стелі, ці системи можуть освіжити повітря відразу в декількох кімнатах.

При виборі кондиціонерів обов’язково необхідно враховувати площу приміщення. Необхідно раціонально обдумати в якому куточку квартири краще встановити подібного роду конструкції.

Переваги кондиціонерів

Увага споживачів все частіше залучають дизайнерські кондиціонери преміум – класу. До переваг даних систем відносять:

 • низький рівень шуму;
 • привабливий дизайн;
 • стійкість до механічних впливів;
 • екологічна безпека;
 • стійкість до перепадів температури;
 • високі функціональні параметри.

Представлені моделі виготовляються з гіпоалергенних матеріалів, вони оснащуються інноваційним потужним компресором.

Автор

Avatar

журналіст, газета "Наш ДЕНЬ"
Схожі публікації

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

shares