Пасічники Тернопільщини можуть отримати допомогу

Пасічники Тернопільщини можуть отримати допомогу

Пасічники України ще мають час та можливість долучитися до державної програми підтримки: «Спеціальна бюджетна акція за наявності бджолосім’ї».

Про це повідомив заступник міністра розвитку економіки, торгівлі та сільського господарства з питань агрополітики Тарас Висоцький на своїй сторінці у Facebook.

«Фактично кожен пасічник, який працює і офіційно зареєстрований, може подати документи до 1 жовтня цього року в органи місцевого самоврядування й отримати допомогу у розмірі 200 гривень на бджолосім‘ю, але не більше 60 тис. грн. Подавайте документи, отримуйте допомогу від держави, розвивайте свою справу, розширюйте свої пасіки», – заявив Висоцький.

За його словами, документи потрібно подати за місцезнаходженням пасіки до відповідної сільської, селищної, міської ради або ради ОТГ.

В Україні за минулий рік виробили приблизно 110 тисяч тонн меду.

Бджільництво Тернопільщини – є невід’ємною складовою агропромислового комплексу області. Нині в господарствах утримують 54 тисячі бджолосімей, з яких 99%, – утримується в приватних господарствах.

Виробництвом меду в області займаються близько 3 тисяч пасічників. Паспортизовано понад 470 пасік. Торік вироблено 1250 тонн меду та понад 39 тонн воску.

журналіст, газета "Наш ДЕНЬ"


Loading...Схожі публікації

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

shares