Підживлюємо яблуні і груші

Підживлюємо яблуні і груші

Плодові дерева й чагарники в саду прийнято вдобрювати тричі на рік: навесні, перед цвітінням, після збирання врожаю й восени, коли вповільнюється ріст пагонів і рослина накопичує в коріннях живильні речовини на зиму. Осіння підгодівля націлена на те, щоб допомогти дереву пережити зиму, упоратися з холодами й навесні почати рясне цвітіння.

Вносьте добрива під плодові дерева, поки ще стоїть гарна, суха погода. Восени добрива доцільно вносити в сухому виді, під перекопування або за допомогою розпушування ґрунту. Корисні речовини будуть розчинятися в ґрунті поступово, надходячи до коріння рослин.

Восени садівники рекомендують використовувати попіл, фосфорні добрива, калійні, калімагнезійні, комбіновані, універсальні добрива.

Для яблунь і груш буде потрібно 8 кілограмів компосту або перегною. Якщо дереву більше 10 років, збільшуємо дозу до 20 кілограмів. Також додаємо до 20 грамів сульфату калію й приблизно 25 грамів суперфосфату.

Для смородини, аґрусу й малини потрібно по 12 кілограмів перегною або компосту (під кожний кущ), плюс до 30 грамів суперфосфату й така ж кількість сульфату калію.

Автор
Схожі публікації

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *