Після двомісячного відрядження зі Сходу повернулися бійці роти «Тернопіль» (ФОТО)

Після двомісячного відрядження зі Сходу повернулися бійці роти «Тернопіль» (ФОТО)

Сьогодні на світанку із зони Операції об’єднаних сил додому повернулися співробітники роти патрульної служби поліції особливого призначення «Тернопіль». На сході правоохоронців замінили колеги.

Основними службовими обов’язками  бійців у зоні ООС були: забезпечення фільтраційних заходів на блокпості, охорона громадського порядку в одному із населених пунктів.

За час ротації тернопільські поліцейські затримали вісьмох осіб – членів незаконних збройних формувань  та одного військового-дезертира. Під посиленою увагою також була безпека дорожнього руху – викрили п’ятьох осіб, які керували транспортними засобами у стані алкогольного сп’яніння. Окрім цього наші бійці виконували інші, не менш важливі завдання та допомагали місцевим правоохоронцям у розкритті злочинів. За кілька днів до від’їзду співробітники роти  «Тернопіль» затримали двох осіб, які скоїли пограбування.

За словами командира підрозділу Віталія Цапа, хлопці добросовісно та сумлінно поставилися до виконання своїх службових обов’язків. Додому загін повернувся не у повному складі – семеро поліцейських виявили бажання залишитися на повторну ротацію.

Відділ комунікації поліції Тернопільської області.

Автор
Схожі публікації

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

shares