Польща змінила правила в’їзду

Польща змінила правила в’їзду

17 липня набрали чинності важливі зміни для людей, які подорожують до Польщі. Кожен, хто приїжджає в країну, зобов’язаний заповнити карту Traveler Location Card в електронному вигляді (eKLP). Про це інформує УНН з посиланням на радіо RMF24.

До сих пір документ, що допомагає Департаменту охорони здоров’я Польщі визначати місцезнаходження людей, інфікованих коронавірусом, можна було заповнити на папері. Відтепер паперові карти будуть дійсні тільки при відсутності доступу до системи ІКТ.

У картці розташування мандрівника потрібно буде внести таку інформацію:

країна, звідки почалося подорож,

номер рейсу,

дата прибуття,

ім’я та прізвище,

Номер PESEL або документ, що засвідчує особу (ID-карта або паспорт),

контактні дані (номер телефону, адреса електронної пошти),

адреси всіх місць, де турист збирається зупинитися в Польщі протягом перших 14 днів перебування (наприклад, готель, сімейний будинок, курорт),

інформацію про довідку, де зазначено чи одужав подорожуючий або повністю вакцинований, або чи є у нього негативний результат ПЛР на коронавірус SARS-Cov-2.

Після заповнення Карти розташування мандрівника, людина отримає підтвердження про заповнення eKLP на адресу електронної пошти, вказану в формах. Її можна роздрукувати або пред’явити співробітникам аеропорту на мобільному пристрої.

Батьки або родичі можуть заповнити одну форму, якщо збираються разом в одне місце.

Карта місцезнаходження пасажира допоможе обмежити швидке поширення коронавірусу, тому що, якщо на борту літака знаходилась заражена людина, карта дозволить швидко зв’язатися з людьми, які подорожували разом з нею.

Інспекція зазначила, що відповідно до рекомендацій ЄС щодо скоординованого підходу до обмеження вільного пересування у відповідь на пандемію Covid-19, інформація про випадки Covid-19, виявлених після прибуття на територію держави-члена, повинна бути негайно повідомлена органам громадської охорони здоров’я країни, де людина перебувала протягом останніх 14 днів.

Електронна форма, яку необхідно заповнити перед відправленням, – за посиланням.

Автор

Avatar

журналіст, газета "Наш ДЕНЬ"
Схожі публікації

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

shares