Проблеми з вагою у бабусь позначаються на здоров’ї онуків

Проблеми з вагою у бабусь позначаються на здоров’ї онуків

Шотландські вчені дослідили: хвороби серця, діабет, рак грудей, кишечника, інсульти та інші проблеми, пов’язані з ожирінням, можуть передаватися через покоління. Про це повідомляють іноземні ЗМІ, передає УНН.

Шотландські вчені дослідили: хвороби серця, діабет, рак грудей, кишечника, інсульти та інші проблеми, пов’язані з ожирінням, можуть передаватися через поколінняТакі висновки вченим допомогли зробити гризуни. Були вивчені миші жіночої статі з помірною формою ожиріння. Їх годували жирною і солодкою їжею до і під час вагітності.

У результаті, у їх потомства не було проблем (це перше покоління). А ось у другого покоління чітко фіксувалися відхилення. Чому не страждало перше покоління, вчені не знають.

«Беручи до уваги, як поширюється у світі епідемія ожиріння, дуже важливо розуміти, як це відіб’ється на наступних поколіннях. У людей можна провести подібне дослідження та оцінку, але це буде непросто. Доведеться брати у розрахунок генетичні, соціальні, культурні аспекти і фактори навколишнього середовища», – заявила доктор Аманда Дрейк, старший клінічний науковий співробітник Единбурзького університету.

Автор
Схожі публікації

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *