Протидія корупції у тернопільській податковій: з початку року провели 77 службових перевірок

Протидія корупції у тернопільській податковій: з початку року провели 77 службових перевірок

Одним із основних пріоритетів відділу внутрішньої безпеки територіальних органів ДФС у Тернопільській області Головного управління ДФС у Тернопільській області є профілактика та упередження корупційних дій в податковій і митних сферах. Працівники підрозділу, у рамках визначеного законодавством правового поля, постійно проводять заходи, спрямовані на виявлення та припинення фактів будь-яких корупційних ризиків.

Так, з початку року здійснено профілактичні заходи, проведено 77 службових перевірок правомірності дій працівників під час виконання ними функцій держави, з яких після проведення перевірки, в порядку ст. 214 КПК України, матеріали направлено до правоохоронних органів для вирішення питання відповідно до вимог діючого законодавства. В Єдиному реєстрі досудових розслідувань (ЄРДР) зареєстровано 20 кримінальних проваджень.

Направлено 13 подань з метою проведення тематичних перевірок, крім того, 7 подань про відкриття дисциплінарних проваджень, за результатами розгляду яких у 16 випадках вжито заходи дисциплінарного впливу.

З метою запобігання корупційним проявам з боку працівників Головного управління та Тернопільської митниці ДФС цього року проведено 305 попереджувально-профілактичних заходів, в тому числі винесено 31 офіційне застереження та проведено інші заходи щодо підвищення ефективності протидії корупції. Про це повідомили у відділі організації роботи

Головного управління ДФС у Тернопільській області.

Схожі публікації

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *