Прибираємо без «хімії»

Прибираємо без «хімії»
Очистити від жиру кухонні меблі не така вже й проста справа. Ви й самі прекрасно це знаєте. Проте, зовсім не обов’язково скуповувати «чарівні» засоби, які так люблять рекламувати по телевізору. З одного боку, вони дійсно дуже ефективні, не будемо це заперечувати. Але, з іншого боку, існують натуральні інгредієнти, які діють не гірше, а коштують копійки.

ХАРЧОВА СОДА Й ОЛІЯ ЕВКАЛІПТА

Звичайна харчова сода є одним із кращих натуральних продуктів для домашнього еко-прибирання. Завдяки абразивній дії вона допомагає відчистити від жиру будь-яку, навіть дуже делікатну поверхню.

2 столові ложки харчової соди, 1 столова ложка рідкого органічного мила, 10 крапель ефірної олії евкаліпта, 2 склянки води (500 мл).

Насамперед помістіть всі інгредієнти в глибоку миску. Далі змішайте їх дерев’яною або силіконовою спатулою. Перелийте в сулію з пульверизатором. Розпорошіть вміст на меблі й залиште діяти на 5 хвилин. Потім протріть вологою губкою або чистою тканиною, щоб видалити залишки жиру.

ЛИМОННИЙ СПРЕЙ

Лимонна кислота, яку містить лимонний сік, робить його одним із кращих засобів, що розм’якшують жир, який накопичується на кухонних меблях. Також  він має дезінфікуючий ефект. Інакше кажучи, усуває бактерії та неприємні запахи.

125 мл лимонного соку, 62 мл  гарячої води.

Розведіть лимонний сік у гарячій воді, а потім перелийте в пляшку з розпилювачем. Розпорошіть на кухонні меблі й залиште на кілька хвилин. Протріть поверхню губкою й промийте чистою водою.

ХАРЧОВА СОДА Й ОЛІЯ ЧАЙНОГО ДЕРЕВА

Ефірна олія чайного дерева є 100% натуральним інгредієнтом, який допомагає знежирити кухонні меблі, а харчова сода підсилює цей ефект. Нанесіть цей засіб на поверхню й він відразу видалить сліди жиру, залишивши при цьому приємне відчуття чистоти.

3 столові ложки харчової соди (45 г), 15 крапель ефірної олії чайного дерева, 1 склянка води (250 мл).

Розмішайте харчову соду в склянці води, а потім капніть у нього олію чайного дерева. Змішайте все за допомогою дерев’яної ложки, поки не отримаєте однорідний продукт. Нанесіть розчин на меблі й залиште на кілька хвилин. Протріть губкою або тканиною, а потім помийте поверхню чистою водою.

Автор
Схожі публікації

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

shares