Прийди, Господи, і будь нашим гостем!

Прийди, Господи, і будь нашим гостем!
Вже стало доброю традицією, що у дні святкування незалежності України юні парафіяни церкви Успення Пресвятої Богородиці с. Городище Козлівського деканату приймають Святі Тайни Сповіді й урочистого Першого Причастя

Хлопчиків і дівчаток готував до цієї важливої події під час літніх канікул парох о. Богдан Зінченко. Діти тривалий час приходили до церкви,  де пізнавали правди християнської віри, вивчали молитви, катихизмову частину.

І ось прийшов цей день. Хресні батьки за руки привели до храму своїх похресників – першопричасників, щоб відновити обітниці, дані в Таїнствах Хрещення і Миропомазання, та прийняти Євхаристійного Ісуса. Після Святої Літургії на згадку отець Богдан Зінченко вручив дітям пам’ятки й альбоми першого Святого Причастя, а винуватці торжества віршами і піснями подякували Господеві за великий дар, що змогли прийняти Його до своїх сердець. На завершення духовного свята першопричасники разом зі своїми батьками, хресними та родичами процесійно пройшлися селом до символічної могили, щоб молитовно згадати тих, хто віддав своє життя за волю і незалежність України. В небо полинув гімн «Боже Великий, Єдиний…»

  • DSC_4866
  • DSC_4611

Іванна КРОХМАЛЮК, с. Городище Козівського району.

Автор
Схожі публікації

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

shares