Психоаналітик Олександр Швед: “Мої тренінги допоможуть змінити ваше життя на краще”

Психоаналітик Олександр Швед: “Мої тренінги допоможуть змінити ваше життя на краще”

У рідному Запоріжжі психоаналітик Олександр Швед допомагає людям покращити стан емоційного та фізичного здоров’я. Маючи багаторічну успішну практику, знаходить час і разом з однодумцями надає психологічні консультації у Запорізькому кризовому центрі соціально-психологічної допомоги переміщеним особам.
Олександр проводить групові терапевтичні семінари-практикуми, під час яких люди набираються сили і енергії, щоби їх життя змінювалось на краще.
Одним з місць проведення семінарів був острів Хортиця. На заході України Олександр обрав для проведення семінарів Тернопіль.
У березні в Тернополі відбудеться черговий чотириденний семінар-практикум “Мандрівка у пошуках себе. “Весна”. Розпочнеться захід у четвер, 19 березня.

Олександр Швед – керівник групи психофізичного здоров’я “Райду”, автор і ведучий терапевтичної програми семінарів-практикумів “Мандрівка у пошуках себе”, автор методу інтенсивного, трансперсонального підходу в психотерапії, психотерапевт, психоаналітик, психолог; трансперсональний психолог.
Трансперсональна психологія вивчає змінені стани свідомості і релігійний досвід, поєднуючи сучасні психологічні концепції, теорії та методи з традиційними духовними практиками Сходу і Заходу.

Олександре, розкажіть про ваш семінар, яка його найбільша цінність для вас?
– Найбільше мені подобається бажання людини щось змінювати у своєму житті, розвиватись. І якщо вона змінюється – це для мене є найкращою оцінкою моєї роботи. Я розробив дев’ять терапевтичних семінарів-практикумів різної спрямованості, тривалості й тематики, і вони показують свою ефективність на практиці. Учасники моїх семінарів отримують посібник, який частково пишуть самі. Кожен має спеціальний зошит, який заповнює протягом усіх днів семінару. Його забирають з собою, тобто є можливість повторення інформації. Перечитуючи, заповнюючи сторінки зошита, ви знову ніби отримуєте психологічну допомогу, пораду.

Чи багато людей потребують психологічної допомоги?
– Ми практично всі час від часу її потребуємо, не виключення і самі психологи. А ось вирішуємо по-різному. На жаль, зараз існує практика звертатись за допомогою до псевдоспеціалістів. Тренери особистого росту, ворожки, медіуми, мольфари, навіть циганки на вулиці часом приваблюють більше, ніж професіональний психолог, який допоможе поставити все на свої полички. До речі, психолог – це людина, яка має мати вищу психологічну освіту. Це соціальна професія, а не медична. Я на своїх семінарах не виписую пігулки, а допомагаю розібратись у власному “Я” кожного учасника. Не втомлююсь повторювати аксіому: “Якщо болить зуб – звертаємось до стоматолога, якщо болить душа, наше “психо” – звертаємось до психолога”.

– Олександре, ваш досвід роботи в груповій та індивідуальній психотерапії – 8 років, але ви продовжуєте вчитись. Чому?
– Досвід показує, що це необхідна умова успішної практики. Я вчився 13 років і далі вчусь. Зараз проходжу практику у ТМО “Психіатрія”, кафедра психіатрії у Києві. Але важливо і вчитися, і вчити, вести роз’яснювальну роботу. Публічні лекції потрібні для популяризації професії психолога, щоби, як каже моя помічниця Мирослава Уйван, люди не несли голови, самі не знаючи кому. Я вже читаю такі лекції у вишах Львова, у Тернополі, ведемо переговори з Чернівцями, Одесою. У таких лекціях я говорю про екологію праці та навчання, психогігієну, про те, навіщо це все потрібно людині, про професійне вигорання і про те, як цього уникнути. Якщо на семінарі я працюю з групою – це закритий терапевтичний семінар, то на відкриті лекції запрошую всіх охочих. Це мій спосіб пояснити важливість психологічної допомоги. Якщо люди пробують вирішити свої психологічні проблеми за допомогою магічного мислення, звертаючись до ворожок, дивлячись телебачення – саме такі варіанти там пропонують, вони ризикують – втрата часу у цих випадках може привести до незворотних змін, коли потрібне буде вже медикаментозне лікування у психіатра.

Для кого корисний цей семінар?
– Цей семінар-практикум для вас, якщо у вашому житті все, здавалося б, благополучно, спокійно і розмірено, але ви глибоко незадоволені своїм життям. Якщо є відчуття – “щось не так”, якщо ви не можете знайти спільну мову з людьми, які мають велике значення у вашому житті, і, незважаючи на всі ваші старання і спроби зрозуміти причини цього, у вас нічого не вдається. Або в іншій ситуації. Ви знаєте, чого хочете. Але у вас багато сумнівів, страхів, що може не вдатися реалізувати задумане або отриманий результат буде не тим. Якщо ви збилися з життєвого шляху, втратили цілі, бажання в житті, смак до життя. Якщо вам складно доводити справу до кінця, отримати бажане. Якщо ви багато успішно працюєте і в останній момент щось відбувається, трапляється і ви не досягаєте мети. Я готовий допомогти.

Зареєструватись на семінар-практикум Олександра Шведа “Мандрівка у пошуках себе. “Весна” можна за телефоном: 067 595 8881 (Viber), 063 307 5937 (Viber).
Більше інформації за посиланням в інтернеті: http://www.raidu.com.ua/

 

Автор
Схожі публікації

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *