Рейтинг кращих виробників дизельних генераторів

Дизельний електрогенератор – надійний і економічний пристрій, що виробляє електроенергію. Сучасні моделі характеризуються низьким рівнем шуму, мають компактний розмір і безпечні у використанні. Виробники намагаються врахувати всі потреби клієнтів і реалізувати їх в нових моделях. Завдяки цьому у людей, які вирішили купити дизельний генератор, є можливість вибрати саме ту модель, яка підійде для вирішення певних завдань. На світовому ринку налічується більше 50-ти солідних компаній, що займаються виробництвом дизельних електрогенераторів. П’ятірка лідерів буде представлена ​​нижче. Рейтинг складався на основі аналізу і порівняння найбільш вагомих параметрів, які слід враховувати при виборі та купівлі обладнання.

MALCOMSON (Великобританія)

Malcomson ML5500-DE1

Найбільший в світі виробник дизельних генераторів. Моделі, що випускаються під торговою маркою MALCOMSON, підходять для застосування в самих різних секторах економіки (сільське господарство, промислові комплекси, будівництво і приватне домоволодіння). Завдяки високотехнологічному виробництву компанія поставляє генератори дизельні під різні потреби клієнтів. Використовуються універсальні контейнери з кондиціонуванням, які знижують рівень теплового випромінювання. Застосовуються безшумні корпуси, для більш зручної експлуатації обладнання. Приділяється увага підвищенню економічності. Такий підхід до створення дизельних установок при збереженні конкурентоспроможної ціни заслужено виводить холдинг MALCOMSON на перше місце.

KÖNNER & SÖHNEN (Німеччина)

Könner & Söhnen KS 8100HDE

Німецька компанія, яка виробляє високоякісне обладнання і реалізує його по всьому світу. Генератори K&S виконані в стильному дизайні і характеризуються малою витратою палива. А завдяки використанню надійного і оригінального мотора пристрої володіють великим терміном служби. Практично всі моделі KÖNNER&SÖHNEN мають зручну ергономічну панель управління, посилену раму, прогумовані опори, а також оснащуються інтелектуальною системою стабілізації напруги. При правильній експлуатації ресурс двигуна становить 3000 мотогодин. Це підтверджується результатами численних тестів і гарантією.

EUROPOWER (Бельгія)

EUROPOWER EPS113TDE

Компанія, яка протягом кількох десятиліть випускає якісне та надійне обладнання. Будь-який дизельний генератор, вироблений під торговою маркою EUROPOWER, характеризується економічністю в роботі і високою функціональністю. Якість моделей підтверджують сертифікати стандарту ISO. У лінійці компанії присутні полегшені установки, які підходять для вирішення дрібних завдань. Є й великі пристрої, які використовуються в промисловості або будівництві. Виробляється устаткування як відритого, так і закритого типу. Моделі відкритого типу не захищені від поганих погодних умов. Але вони мають невелику вагу, тому зручні в переміщенні. Пристрої закритого типу підходять для вирішення серйозних завдань. Вони захищені від атмосферних опадів і мають підвищену шумоізоляцію. Ідеально підходять для роботи в складних кліматичних умовах.

DALGAKIRAN (Туреччина)

DALGAKIRAN DJ70CP

Компанія, що випускає надійні і невибагливі в обслуговуванні генератори, які мають досить просту конструкцію. Найголовнішою особливістю установок DALGAKIRAN є те, що вони повністю адаптовані під паливо, реалізоване на вітчизняному ринку. Добре зарекомендували себе моделі, оснащені інноваційним двигуном Inter. Вони розраховані на тривалий експлуатаційний період. Мотор Inter має автоматичний регулятор напруги і газотурбінний надув. Це призводить до того, що електрогенератор дизельний швидко і легко адаптується до зміни рівня навантаження.

SDMO (Франція)

SDMO Diesel 6500 TE XL

Виробляє дизельні генератори, які відмінно витримують екстремальні навантаження і умови роботи. Моделі SDMO знайшли своє застосування в різних сферах діяльності. Але найчастіше їх застосовують в будівництві і промисловості. Відмінні технічні параметри в сукупності з високим рівнем надійності дозволяють віднести компанію SDMO до числа лідируючих в цій галузі виробників.

Loading...
Схожі публікації

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

shares