Роботодавці Тернопільщини й далі «приваблюють» працівників мінімалкою

Роботодавці Тернопільщини й далі «приваблюють» працівників мінімалкою

У січні цього року через службу зайнятості Тернопільщини шукали роботу майже 17 тисяч осіб, із них 11,3 тисяч мали статус безробітного. За сприяння центрів зайнятості області вдалося працевлаштувати 1436 осіб. З компенсацією роботодавцям витрат єдиного внеску на загальнообов’язкове державне соціальне страхування отримали роботу 35 безробітних. Одноразова виплата допомоги з безробіття для організації підприємницької діяльності дала можливість одному безробітному почати рік з відкриття власного бізнесу. Тимчасовою роботою було забезпечено 87 осіб. Про це повідомив директор обласного центру зайнятості Василь Олещук.

З початку 2018 року 1351 роботодавець подав у місцеві центри зайнятості Тернопільщини повідомлення про 2921 вакансію. Також у базі даних служби зайнятості містилась інформація про 292 пропозиції роботи, отримані з інших джерел.

Серед поданих у службу зайнятості вільних робочих місць 8,6 відсотків – із заробітною платою вищою від середньої по області, 37 відсотків – з мінімальною зарплатою.

Схожі публікації

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *