Ролетні ґрати та протизламні рольставні: переваги та особливості конструкцій

Не тільки захисну, але й декоративну функцію виконують ролетні ґрати на вікнах. За рівнем безпеки вони рівні протизламним рольставням, а за привабливістю не поступаються кованим ґратам. Решітки-ролети використовуються для вікон у заміських котеджах. Такі вироби чудово вписуються в будь-яку архітектурну композицію. Ролетні ґрати дозволяють розглядати товар на вітринах навіть у закритому положенні, що приваблює більше клієнтів. Швидко замовити рольставні та ролетні ґрати, які відповідатимуть вашим вимогам, можна в компанії «Алюмікс».

Переваги ролетних ґратів перед стаціонарними ґратами на вікна

Ковані ґрати для вікон зараз рідко використовуються, а популярність ґратів-ролет стрімко росте. Сучасні конструкції мають низку переваг перед звичайними ґратами.

Поєднання кращих якостей стаціонарних ґрат та мобільних ролет

Як і ковані, ролетні ґрати захищають приміщення від проникнення сторонніх. Ці конструкції допомагають зробити екстер’єр більш привабливим. Проте ролетні ґрати зручні в експлуатації, бо їх можна відкривати.

Відповідність вимогам пожежної безпеки

Решітки-ролети можна відкрити та провести евакуацію людей, якщо в приміщенню виникне пожежа. Ковані ґрати в небезпечній ситуації не дозволять вибратись через вікно.

Легкість монтажу

Ролетні ґрати можна встановити у будь-який зручний момент. Ви не зобов’язані передбачати їх у плані будівництва, адже для монтажу конструкцій не потрібні особливі умови.

Переваги, які мають протизламні рольставні 

Конструкції дозволяють захистити приміщення від несанкціонованого проникнення та вандалізму. Протизламні рольставні варто встановлювати в наступних місцях:

  • торгових точках;
  • закладах харчування;
  • офісних приміщеннях;
  • приватних будинках.

Не менший інтерес вони викликають у власників приватних будинків через зручність та простоту експлуатації, а також здатність забезпечити надійний захист приміщень від злому. Протизламні рольставні мають наступні переваги:

  • стійкість до впливу агресивного середовища;
  • можливість витримати суттєві механічні навантаження;
  • несприйнятливість до корозії;
  • зручність в експлуатації;
  • надійний захист.

Протизламні рольставні та ролетні ґрати — це сучасне рішення для захисту помешкання та комерційних приміщень. Вони відрізняються презентабельним зовнішнім виглядом та відмінно справляються зі своїми задачами.

Автор

Avatar

журналіст, газета "Наш ДЕНЬ"
Схожі публікації

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *