Серед торговельних партнерів Тернопільщини – Китай, США та Великобританія

Серед торговельних партнерів Тернопільщини – Китай, США та Великобританія

З початку року на теренах Тернопілля зовнішньоекономічні операції проводилися із торговельними партнерами 69 країн світу. Про це повідомили у Тернопільській митниці ДФС у Тернопільській області.

Перші позиції серед держав-партнерів посідають: Польща – 48,5 відсотків від усього товарообігу, Німеччина – 8,2, Китай – 4,5, США – 3,8, Великобританія – 3,7 відсотків.

У географічному розрізі найбільше товарів, імпортованих в область, надійшло саме з цих країн, зокрема з Польщі – 40,1 відсоток від усього імпорту, Німеччини – 16,4 відстки, трохи менше з Китаю, США та Великобританії, відповідно, 4,5, 3,8 та 3,7 відсотків.

Серед продукції, яку найчастіше ввозили, електроустаткування (проводи та арматура ізольовані, радіотехнічні пристрої тощо), транспортні засоби, механічне обладнання.

Стосовно експортованих предметів торгівлі, то 49,6 відсотків від усього експорту складають товари, вивезені до Польщі. Здійснювався експорт також до Білорусі, США, трохи менше до Туреччини та Канади.

Найчастіше експортували такі товари: електроустаткування (кабельні модулі електромереж автомобілів як продукти переробки на митній території тощо) – 39,2 відсотки від загальної частки експортованих товарів, продукти переробки овочів, плодів (сік яблучний), м’ясо яловичини.

Loading...
Схожі публікації

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

shares