Студенти ТНЕУ представляли Україну на Міжнародному молодіжному форумі в Грузії (ФОТО)

Студенти ТНЕУ представляли Україну на Міжнародному молодіжному форумі в Грузії (ФОТО)

Студентське життя цікаве, насичене незабутніми подіями, це – найкращі роки… У цьому я переконалася, коли вступила на юридичний факультет Тернопільського національного економічного університету. Участь у міжнародній студентській конференції у Польщі, поїздка до Києва у Верховну раду України, Конституційний суд України, форум у Грузії – це лише маленька частинка активного студентського життя ТНЕУ, яке забезпечує декан факультету Сергій Володимирович Банах разом із професорсько-викладацьким складом.

Про Грузію я багато читала, бачила фільми. Проте особливо мене захоплювали роботи заслуженого художника України Євгена Удіна, створені  під час поїздки у сонячну країну на запрошення Спілки художників Грузії. Видатний митець є автором графічної серії «З грузинського альбому». Мріяла побачити ті мальовничі краєвиди, які так майстерно зобразив на своїх полотнах  Євген Удін.

І ось не так давно у Грузії відбувся міжнародний молодіжний форум «Європейський досвід розвитку молоді». Я разом із двома іншими студентами юридичного факультету ТНЕУ – Назаром Гданським та Діаною Гаврисок, керівником тернопільської делегації Олегом Чорнобаєм стали єдиними учасниками, які представляли Україну, рідний виш на престижному заході. Співорганізатором форуму був начальник департаменту спорту і молоді Аджарії Лаша Чавлешвіллі.

У рамках форуму представниками із 9 країн були розглянуті різні освітні молодіжні програми, реалізація яких сприятиме розвитку міжкультурних відносин. Учасники також обговорювали молодіжні проблеми у своїх країнах та шляхи їх вирішення. Студенти могли представити і власні проекти щодо розвитку молодіжних ініціатив. Презентуючи на форумі рідний університет, зокрема, юридичний факультет, тернопільські студенти довели, що співпраця на міжнародному рівні надзвичайно важлива для їхнього вишу.

Що ж дала мені поїздка у Грузію? Найперше, це була чудова можливість  удосконалити професійні знання. Плюс – хороша мовна практика, адже спілкування на форумі велося  лише англійською мовою. Час, проведений у культурному середовищі іншої країни, дав безцінний досвід спілкування із зарубіжними студентами, можливість познайомитися з цікавими людьми, дізнатися більше про Грузію, її звичаї і традиції.

Приємні спогади залишилися від святкового вечора, який господарі організували для учасників міжнародної зустрічі. Ми пересвідчилися,  що Автономна республіка Аджарія  має багаті культурні традиції. Особливо зачарував національний фольклор!

Зустріч завершилася теплими словами вдячності та надією на плідну співпрацю у розбудові наукових, освітніх, культурних зв’язків між вишами  України та Грузії.

Галина РІЗНИК, студентка 1 курсу юридичного факультету Тернопільського національного економічного університету.

Схожі публікації

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *