Суми у платіжках тернополян, які живуть в будинках де встановлені індивідуально-теплові пункти та лічильники, значно нижчі

Суми у платіжках тернополян, які живуть в будинках де встановлені індивідуально-теплові пункти та лічильники, значно нижчі

Цього року у багатоквартирних житлових будинках Тернополя продовжиться облаштування індивідуально-теплових пунктів (ІТП), завдяки яким жителі отримають цілодобово гарячу воду та належне теплопостачання, відповідно до погодних умов. Про це повідомляє сайт міської ради.

«Влаштування ІТП у багатоповерхівках є сучасною альтернативою системі індивідуального опалення, що дає змогу в автоматичному режимі здійснювати контроль над подачею тепла у кожну квартиру в будинку. Іншими словами, якщо на вулиці тепло, то у квартири подається менше тепла, якщо холодно – більше. У Тернополі практика влаштування ІТП застосовується вже декілька років після рекомендації її фахівцями Світового банку, – наголосив міський голова Сергій Надал. – Перевагами для тернополян у встановленні ІТП є: економія коштів, адже мешканці не витрачають жодної гривні на його придбання і встановлення, на відміну від індивідуального опалення, – реалізовується програма за фінансування Світового банку та Європейського банку реконструкції та розвитку (ЄБРР). Індивідуально-теплові пункти обладнані лічильниками тепла, а це означає, що мешканці платитимуть лише за фактично спожите тепло. Також, встановивши ІТП, тернополяни отримуватимуть у свої домівки цілодобове постачання гарячої води».

Наразі у Тернополі індивідуально-теплові пункти повноцінно функціонують у близько 200 багатоповерхових житлових будинках. Суми у платіжках тернополян, які живуть у цих будинках, значно нижчі, ніж у мешканців інших багатоповерхівок. У подальшому встановлення ІТП заплановане ще у понад 680 будинках, підключених до системи централізованого опалення.

About The Author

Avatar

журналіст, газета "Наш ДЕНЬ"


Loading...Схожі публікації

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

shares