Тарас Малюжинський з Канади навчатиме тернопільських школярів безкоштовно

Тарас Малюжинський з Канади навчатиме тернопільських школярів безкоштовно

Курси англійської мови розпочалися у центральній дитячій бібліотеці. Близько 50 дітей віком від 6 до 17 років будуть пригадувати та закріплювати ази іноземної мови.

Я понад тридцять років працюю вчителем у місті Вінніпег, - розповідає пан Тарас. - Викладаю географію, історію та англійську мову. Вже незабаром піду на пенсію. Перед цим важливим етапом в моєму житті я вирішив послужити своєму народові - приїхати на батьківщину і залишити щось конкретне дітям
Тарас Малюжинський

Протягом трьох тижнів їх навчатиме канадський вчитель українського походження Тарас Малюжинський. На час відпустки чоловік з власної ініціативи приїхав в Україну, щоб допомогти своїм співвітчизникам.

– Я понад тридцять років працюю вчителем у місті Вінніпег, – розповідає пан Тарас. – Викладаю географію, історію та англійську мову. Вже незабаром піду на пенсію. Перед цим важливим етапом в моєму житті я вирішив послужити своєму народові – приїхати на батьківщину і залишити щось конкретне дітям. Я зв’язався через соцмережі з письменницею Іриною Мацко і вона допомогла втілити в життя мою ідею.

Тернополяни позитивно сприйняли літнє навчання. Охочих виявилося набагато більше, ніж очікувалось. Школярів поділили на дві групи. Молодші займатимуться до обіду, а старші в другій половині дня. Заняття триватиме дві години і проходитиме в ігровій формі як у приміщенні, так і на вулиці. Допомагатимуть у проведенні курсів бібліотекарі.

– Сучасний світ став дуже тісний, через новітні технології, – зазначив у своєму зверненні до дітей Тарас Малюжинський. – Тому сьогодні, щоб давати собі раду в житті, потрібно обов’язково знати англійську мову. Я вам у цьому допоможу. І чужого научатесь, й свого не цурайтесь – така моя життєва філософія.

Юля ТИМКІВ. 

Автор

Ольга Чорна

журналіст, блогер, газета "Наш ДЕНЬ"
Схожі публікації

2 коментарі

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *