Тернопіль готується до кризових сценаріїв – без світла, води і тепла

Тернопіль готується до кризових сценаріїв – без світла, води і тепла

На сайті Тернопільської міськради оприлюднили звернення міського голови Сергія Надала до управителів житлового фонду та голів ОСББ.

У ньому йдеться про те, що Тернопіль готується до складної зими. На випадок тривалого вимкнення електроенергії та значного зниження температури готують стаціонарні пункти обігріву, які буде обладнано генераторами, доступом до інтернету, біотуалетами. Там можна буде перебувати в теплому приміщенні, набрати питної води, зарядити телефони, скористатися польовою кухнею, засобами гігієни, медикаментами.

“Ми вимушені готуватись до кризових сценаріїв – припинення електро-, водо- та теплопостачання об’єктів житлового фонду соціальної сфери та критичної інфраструктури, роботи стільникового зв’язку та розробили комплексні заходи з організації роботи міських служб при виникненні ситуацій надзвичайного характеру. Відсутність опалення несе найбільший ризик – це необхідність злиття (дренування) води з систем опалення та водопостачання при пониженні температури зовнішнього повітря та тривалих перервах у подачі теплоносія на об’єкти житлового фонду”, – сказано у зверненні.

‘Враховуючи, що відповідальність за експлуатацію внутрібудинкових мереж покладається на голів правлінь ОСББ та керівники підприємств, управителів житлового фонду, щоб зменшити ризики виникнення аварійних ситуацій на внутрібудинкових мережах водо- та теплопостачання, необхідно вжити заходи зі зменшення тепловтрат в місцях загального користування шляхом закриття слухових вікон, продухів та теплоізоляції внутрібудинкових мереж”, – додано у зверненні.

Також на сайті міськради оприлюднили алгоритм дій із злиття (дренування) систем.

Автор

Avatar

журналіст, газета "Наш ДЕНЬ"
Схожі публікації

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *