Тернопільські «надзвичайники» нагородили патрульного за порятунок дитини (ФОТО)

Тернопільські «надзвичайники» нагородили патрульного за порятунок дитини (ФОТО)

Співробітники Служби порятунку Тернопільщини нагородили працівника патрульної поліції Юрія Гоїка, який врятував дитину, життю котрої загрожувала небезпека.

Подія трапилася 25 грудня 2018 року. Близько 12.00 на службовий планшет патрульних поліції, надійшло повідомлення про те, що на вулиці Дружба в Тернополі потребує допомоги людина. Автопатруль одразу ж вирушив за вказаною адресою. На місці події поліцейські побачили маленьку дівчинку, яка стояла на підвіконні у відкритому вікні, голосно кричала та плакала. Двері квартири, де перебувала дитина, були замкнені.

Аби не допустити непоправного, командир роти № 4 батальйону управління патрульної поліції в Тернопільській області Юрій Гоїк через житло сусідів, а далі – через відчинене вікно, потрапив до помешкання, де була дитина, та зняв її з вікна.

За самовідданість і професіоналізм, проявлені під час порятунку людського життя старшого лейтенанта поліції Юрія Гоїка нагороджено нагрудним знаком Управління ДСНС України у Тернопільській області «За заслуги». Нагороду поліцейському вручив начальник Управління полковник служби цивільного захисту Віктор Маслей. Він подякував офіцеру, який не розгубився у критичній ситуації та ризикуючи собою, кинувся на допомогу, щоб урятувати дитину.

«Кожен такий вчинок достойний нагороди, адже людське життя – це найвища цінність!», – наголосив очільник пожежно-рятувальної служби області. Про це повідомили у прес-службі У ДСНС України в Тернопільській області.


Схожі публікації

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *