Тернопільські шляховики, рятувальники, поліцейські та громадськість вирішували, як боротися з горе-перевізниками (ФОТО)

Тернопільські шляховики, рятувальники, поліцейські та громадськість вирішували, як боротися з горе-перевізниками (ФОТО)

Керівники Служби автомобільних доріг, Тернопільського обласного управління ДСНС, обласного осередку Всеукраїнського об’єднання «Автомайдан» та Національної поліції зібралися на круглий стіл, аби розробити алгоритм взаємодії, котрий допоможе запобігати виникненню інцидентів із вантажівками. Про це повідомили у прес-службі САД в Тернопільській області.

Узимку знову загострилася проблема із недобросовісними перевізниками. Влітку вони порушують температурний режим та вагові норми. А тепер «паралізують» рух областю через власну безвідповідальність.

Фури, які перевантажені, без обладнання коліс ланцюгами проти ковзання та зі зношеними шинами, зупиняються на дорогах або ж потрапляють у кювет. Шляховикам та рятувальникам знову доводиться буксирувати транспортні засоби. Водночас, проблем із проїздом легкового транспорту, автобусів, «швидких» та належно обладнаних вантажівок не виникає.

Начальник Служби автодоріг Богдан Юлик запропонував використовувати для відстою фур під час негоди не лише наявні 32 майданчики, а й додаткові. Це допоможе мінімізувати присутність на дорогах під час снігопаду великогабаритного транспорту.

Учасники круглого столу ідею схвалили та розробили план її реалізації.

Схожі публікації

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *