Тернополянка, аби врятувати свого сина, віддала аферистам майже 25 000 гривень

Тернополянка, аби врятувати свого сина, віддала аферистам майже 25 000 гривень

Майже двадцять п’ять тисяч гривень передала жителька обласного центру невідомому чоловікові. Потерпіла повірила, що син у небезпеці й віддала аферистам всі заощадження.

Як вдалося встановити правоохоронцям, до жительки Тернополя зателефонував невідомий, який представився медпрацівником. Шахрай розповів, що син пенсіонерки потратив у дорожньо-транспортну пригоду. За словами афериста молодик перебуває в тяжкому стані й йому необхідно зробити операцію, але за це треба заплатити.

Стурбована тернополянка погодилася та за якийсь час на її порозі стояв незнайомець, якому вона передала всі заощадження, а це 120 євро, 200 американських доларів та 800 гривень. Але й цього виявилося мало, тому вона віддала ще банківську картку з якої в подальшому було знято 15 000 гривень . Вже згодом коли краянка зв’язалася з сином, то зрозуміла, що її ошукали. За допомогою звернулася до поліцейських.

За фактом шахрайства відкрито кримінальне провадження.

Поліцейські наголошують ніколи і ні за яких обставин не довіряти невідомим дозвонювачам,які телефонують до певного кола осіб, яких знають і мають на меті ошукати. Вони можуть володіти інформацією про своїх жертв, аби в тих не виникало ніяких сумнівів.

Якщо до вас телефонують з інформацією про ваших близьких та рідних, не панікуйте, а ставте чіткі запитання. Найкраще – це зателефонувати родичам та спростувати свої здогадки.

Відділ комунікації поліції Тернопільської області.

Loading...
Схожі публікації

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

shares