У Бучацькому лісгоспі встановлюють феромонні пастки для боротьби з шкідниками (ФОТО)

У Бучацькому лісгоспі встановлюють феромонні пастки для боротьби з шкідниками (ФОТО)

У пошуках кращого методу боротьби зі стовбурними шкідниками, науковці виявили, що шкідники чутливо реагують на запахи. Під час шлюбного періоду самки виділяють феромони – пахучі речовини. Це і послужило ідеєю використовувати запахи, які заманюють шкідників у пастки.

Інженер охорони та захисту лісу ДП «Бучацький лісгосп», що на Тернопільщині, Василь Деременда разом із головним спеціалістом відділу карантину рослин Віктором Грицівим та начальником управління фітосанітарної безпеки Віталієм Панькевичем обстежили лісові ділянки та встановили феромонні пастки для виявлення шкідників лісу в Криницькому лісництві.

Встановлення феромонних пасток дозволить моніторити кількість і відловлювати шкідників, прогнозувати їх чисельність в майбутньому.

Також підприємство звертається до громадян з проханням не пошкоджувати та не переміщувати пастки, якщо доведеться з ними зіткнутися в лісі, – для людини та природи такі пристрої не несуть ніякої загрози. Про це повідомили у прес-службі ДП «Бучацький лісгосп».

Loading...


Схожі публікації

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

shares