У Кременці змагались юні лижники з трьох областей України

У Кременці змагались юні лижники з трьох областей України

Чемпіонат України серед юнаків та дівчат зі стрибків на лижах з трампліну та лижного двоборства з командних і особистих дисциплін впродовж двох днів тривав у Кременці. Відбувались змагання на комплексі лижних трамплінів ТОДЮСШ із зимових видів спорту за участі спортсменів 2008-2009 р.н., 2010 р.н. і молодших з Тернопільської області (вихованці ТОДЮСШ із зимових видів спорту та обласної ШВСМ), Івано-Франківської області (смт. Ворохта, смт. Верховина) та міста Києва.

«Хочеться відмітити відмінний виступ команди Тернопільської області як в командних, так і в особистих заліках», – повідомила директор обласної ДЮСШ із зимових видів спорту Світлана Крикончук.

Отож, у командних змаганнях серед юнаків в стрибках на лижах з трампліну в складі команд виступали по двоє спортсменів 2008-2009 р.н. та по двоє – 2010 р.н. і молодших. І на п’єдесталі пошани у цьому виді було відразу дві тернопільських команди: перше місце та звання чемпіонів отримали Євдокімов Станіслав, Стрільчук Ігор, Рудак Данило та Пилипчук Денис. А на третю сходинку підіймались за бронзовими нагородами Струмінський Олександр, Гетьман Арсен, Вілівчук Сергій та Павлішин Андрій.

У дівчат команди складалися з однієї спортсменки 2008-2009 р.н. та двох – 2010 р.н. і молодших. Перше місце серед дівчат у цьому виді теж здобула команда Тернопільської області в складі вихованок ТОДЮСШ із зимових видів спорту Цибульської Олени, Герасим’юк Дарини та випускниці школи, а зараз учениці ТО ШВСМ Козлової Каріни.

У стрибках (трамплін К-40) серед юнаків 2008-2009 р.н. чемпіоном став Пилипчук Денис, а третє місце зайняв Рудак Данило. Серед юнаків 2010 р.н. ще один чемпіонський титул здобув Стрільчук Ігор, а Струмінський Олександр став срібним призером. Серед дівчат 2010 р.н. друге місце зайняла Цибульська Олена, бронзову нагороду здобула Герасим’юк Дарина.

З лижного двоборства в командних змаганнях також золоту і бронзову медалі вибороли представники Тернопільської області, а саме: перше місце посіла команда в складі Струмінського Олександра, Стрільчука Ігоря, Рудака Данила, Пилипчука Дениса, третє – у Гетьмана Арсена, Євдокімова Станіслава, Павлішина Андрія, Вілівчука Сергія.

Серед дівчат чемпіонками стали Цибульська Олена та Козлова Каріна.

З особистих дисциплін серед юнаків 2008-2009 р.н. (трамплін К-40, лижна гонка 2 км) перше місце зайняв Пилипчук Денис, третім став Рудак Данило, серед юнаків 2010 р.н. (трамплін К-30, лижна гонка 1,5 км) чемпіоном став Струмінський Олександр, «срібло» у Стрільчука Ігоря.

У дівчат 2010 р.н. і молодших (трамплін К-30, лижна гонка 1 км) друге місце у Цибульської Олени, третьою стала Щирба Анастасія.

Тренуються вихованці ТОДЮСШ із зимових видів спорту під керівництвом Ярослава Карпця, Василя Нікіфорука, Василя Стрільчука та Олександра Точинського.

Автор

Avatar

журналіст, газета "Наш ДЕНЬ"
Схожі публікації

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *