У Теребовлі будують житло для військовослужбовців ЗСУ за стандартами НАТО (ФОТО)

У Теребовлі будують житло для військовослужбовців ЗСУ за стандартами НАТО (ФОТО)

У місті Теребовля, що на Тернопільщині, повним ходом тривають будівельні роботи гуртожитків покращеного планування для військовослужбовців Збройних Сил України. Реалізація цього проекту здійснюється у рамках виконання доручення Президента України з будівництва житла для українських армійців.

У згаданому населеному пункті планується звести житлові комплекси для близько 500 військовослужбовців-контрактників.

У Теребовлі, де дислокується підрозділ створеної у 2014 році окремої артилерійської бригади оперативного командування «Захід» Сухопутних військ ЗС України, торік уже ввели в експлуатацію один із житлових комплексів для понад 120 військовослужбовців. Цьогоріч планується, що у новобудови оселиться ще більше 370 контрактників.

Як повідомив заступник начальника управління – головний інженер Західного територіального квартирно-експлуатаційного управління полковник Василь Стеців, для того, аби потреби підрозділу військової частини по житлу були забезпечені у повній мірі, у Теребовлі зводять ще три гуртожитки покращеного планування. «Будівлі уже зведено та прокладено мережі електро-, тепло- і водопостачання. Зараз розпочинаються внутрішні оздоблювальні роботи. У підрядної компанії є всі необхідні будівельні матеріали. Роботи тривають. Орієнтуємося, що на кінець першого кварталу цього року у ці приміщення заселяться місцеві артилеристи», – зазначив полковник Василь Стеців.

Проект з житловим фондом для військовослужбовців у Теребовлі продуманий до деталей. Він відповідає стандартам НАТО. Для того, аби захисники України змогли заселитися у новенькі будівлі, з державного бюджету буде виділено 44,4 млн. гривень. За ці кошти планується виконати усі необхідні роботи для комфортного проживання військовослужбовців: від облаштування фундаменту – до встановлення сантехнічних приладів та благоустрою території.

Василь ЛАБАЙ, інформаційне агентство оборонного відомства (фото автора).

Автор
Схожі публікації

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *