У Тернополі відкрили хаб для дітей і молоді, що постраждали через війну

У Тернополі відкрили хаб для дітей і молоді, що постраждали через війну

На базі притулку для ВПО, що розташований у ВСП “Тернопільський фаховий коледж ТНТУ ім. І.Пулюя”, відбулося відкриття «Дружнього простору» — хабу для дітей та молоді, що постраждали внаслідок війни.

Проєкт спрямований пом’якшити негативний вплив на психоемоційний стан дітей та молоді, надати підтримку, зокрема, психологічну. ВСП «Тернопільський фаховий коледж ТНТУ ім. І. Пулюя» став восьмим дружнім простором в Україні. У хабі будуть проводитися розвивальні та розважальні заходи для дітей та молоді різного віку. Зокрема, заняття з профорієнтації, медіаграмотності, першої медичної допомоги та мінно-вибухової безпеки.

Також у межах «Дружнього простору» будуть надаватися індивідуальні та групові психологічні консультації, проводитися майстер-класи з психологічної розрядки.На відкриття завітав заступник начальника ОВА Віктор Устенко, який зазначив, що відкриття таких просторів є доволі актуальним в наш час.

«Діти повинні відволікатись від війни, спілкуватись з однолітками, розвиватись. Такі хаби допоможуть нам виховати патріотичне та освічене покоління», – зазначив Віктор Устенко.Проєкт «Дружній простір» реалізує ГО «Фонд «Професійний розвиток Харкова» у межах проєкту «Професійна інтеграція внутрішньо переміщених осіб/EU4Skills», який виконує німецька федеральна компанія Deutsche Gesellschaft für Internationale Zusammenarbeit (GIZ) за дорученням уряду Німеччини.

Автор

Avatar

журналіст, газета "Наш ДЕНЬ"
Схожі публікації

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *