У Тернополі відбувся молитовний сніданок

У Тернополі відбувся молитовний сніданок

Молитовний сніданок об’єднав представників влади, громадськості, духовенства, силових структур, медійників, солдатів та волонтерів. Такий сніданок є доброю традицією у понад 100 країнах світу. У сьогоднішніх реаліях він є чудовим майданчиком для духовного єднання та розуміння. Спільно окреслили найвлучніші події та підсумки року, що минув.

Голова облдержадміністрації Володимир Труш підкреслив, що в ці складні часи, спільний ранок заряджає силами на добрі справи на благо Тернопільщини та України.

Під час молитовного сніданку молилися за мир в Україні та воїнів на Сході, про єдність, за військових та їхні сім’ї, роботу волонтерів, духовенство, про спільні здобутки та досягнення, а також про майбутнє.

Як зазначили у Тернопільській ОДА, вже понад 60 років молитовні сніданки проходять в США, давши початок аналогічним зібранням в Європарламенті, Німеччині, Великобританії та багатьох інших країнах світу. Вважається, що подібний захід сприяє духовному єднанню та порозумінню політиків, духовенства, громадськості і бізнесу з усього світу.

Автор

Avatar

журналіст, газета "Наш ДЕНЬ"
Схожі публікації

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *