Урочистості з нагоди Дня Збройних сил України – у Збаражі (ФОТО)

У Збаражі відбулись урочистості заходи з нагоди Дня Збройних сил України, в яких взяли участь представники військових, освітяни, волонтери та громадськість. Програму підготували особовий склад Тернопільського професійного коледжу з посиленою фізичною та професійною підготовкою у взаємодії з учасниками художньої самодіяльності Збаразької комунальної дитячої музичної школи, а також Збаразької комунальної санаторної загальноосвітньої школи-інтернат, пише на своїй Фейсбук-сторінці Юрій Кульпа.

Святковий наказ про заохочення особового складу, а також нагородження за особистий внесок у розбудову Збройних сил України зачитав заступник начальника коледжу, полковник Микола Єрьоменко. Кращі курсанти були удостоєні спеціальних звань, а саме: молодший віце- сержант та віце-сержант.
Чимало приємних хвилин присутнім подарували діти, які танцювали, співали та вітали українських захисників з професійним святом.

Начальник Тернопільського професійного коледжу з посиленою фізичною та професійною підготовкою полковник Вадим Ластовицький підкреслив важливість формування українських патріотів зі шкільної парти, тому коледж спрямовує свою професійну діяльність на виховання фахівців своєї справи – насамперед, фахівців фізичної та військової спеціальностей.

У вітальних промовах до присутніх в залі звернулись начальник управління освіти і науки в Тернопільській області Ольга Хома, директор Збаразької комунальної санаторної загальноосвітньої школи-інтернат Наталія Саламанюк, начальник департаменту судової охорони в Тернопільській області Едуард Кольцов, начальник Збаразького РВ Управління Державної служби з надзвичайних ситуацій у Тернопільської області підполковник Ігор Ваверчак, волонтер Василь Конько, заслужений артист України Андрій Підлужний, гості та запрошені.

Міський голова Збаража Роман Полікровський наголосив: «Захист незалежності та територіальної цілісності рідної землі в усі часи був покликанням та обов’язком справжніх чоловіків, які ризикуючи найціннішим – своїм життям, стоять на варті миру та захищають національну безпеку. Тому це свято тих, хто визнав свою долю, як служіння рідній землі, обрав відповідальну професію військового і вважає захист рідної землі та своїх співвітчизників справою всього життя».

Представники 44-ї окремої артилерійської бригади, яка дислокується у Тернополі, також привітали особовий склад коледжу з Днем Збройних сил України, висловили віру у майбутнє покоління та вдячність молоді, що з юних літ виявили бажання носити однострій. Також запевнили, що вакансії, які є у військовій частині, для випускників коледжу будуть доступними позачергово, під час вибору військових спеціальностей після закінчення навчальних закладів.


Loading...Схожі публікації

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

shares