Уряд прийняв постанову про взаємне визнання посвідчень водія між Україною та Італією

Уряд прийняв постанову про взаємне визнання посвідчень водія між Україною та Італією

Кабінет Міністрів України прийняв постанову «Про затвердження Угоди між Кабінетом Міністрів України та Урядом Італійської Республіки про взаємне визнання та обмін посвідчень водія».

Про це повідомив заступник Міністра внутрішніх справ України Богдан Драп’ятий.

«Документ покликаний врегулювати набрання чинності зазначеної Угоди, яка підписана 20 липня цього року між Урядами України та Італійської Республіки з метою взаємного визнання та обміну посвідчень водія громадян України та Італії, які переїжджають на проживання в державу іншої Сторони, за спрощеною процедурою – без складання нии теоретичного та практичного іспитів, що матиме наслідком для громадян України та Італії збереження фінансових та часових ресурсів», – сказав Богдан Драп’ятий.

У першу чергу Угода покликана забезпечити права громадян України, які проживають на території Італії.

Нагадаємо, 20 липня була укладена Угода між Кабінетом Міністрів України та Урядом Італійської Республіки про взаємне визнання та обмін посвідчень водія.

Документ передбачає спрощення для громадян обох країн процедури обміну національних посвідчень. Зокрема, це дозволяє українцям, що постійно або тимчасово проживають в Італії, обміняти українське посвідчення водія на італійське без складання теоретичних і практичних іспитів та сплати відповідних грошових зборів.

Дія угоди поширюється на громадян України, які:

– легально проживають в Італії;

– є резидентами країни менше чотирьох років;

– мають дійсні українські посвідчення водія.

Автор

Avatar

журналіст, газета "Наш ДЕНЬ"
Схожі публікації

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

shares