Верховна Рада України перетвориться у концертний зал?

Верховна Рада України перетвориться у концертний зал?

Готуйтеся, українці, до нового парламенту і нового прожиткового мінімуму. Щоправда, цей мінімум не співмірний зі щедрими обіцянками кандидатів у народні депутати.

Отже, з 1 липня українці матимуть новий прожитковий мінімум. У зв’язку з цим, мінімальну пенсію підвищать до 1564 гривень. Люди з мінімалкою отримають надбавку аж… 67 гривень, повідомляє Пенсійний фонд.

Що зараз можна купити за мізерні 67 гривень? Три-чотири хлібини?

Слід зазначити, у квітні найменшу пенсію мали близько 17 відсотків українців. Це – близько двох мільйонів осіб.

А ті, в кого максимальна пенсія, отримають додаткові 670 гривень. У підсумку максимальні виплати сягнуть 15,6 тисяч. Такі високі пенсії найчастіше мають ті, хто вийшов на заслужений відпочинок зі спеціальними правами: народні депутати, судді.

Якщо малі пенсії та куций прожитковий мінімум українців не тішать, то зате у майбутньому парламенті буде весело. Але…Тривожать деякі претенденти на депутатські мандати.

До Ради зібралися багато екс регіоналів. І вже заявляють, що треба закон про мову відмінити. Української Церкви їм не треба. Зате треба дружити з Московією.

А стільки артистів, шоуменів та інших діячів культури зібралося в Раду! Взяли приклад з 95-го кварталу? Якщо «кварталівці» масово подалися у політику і у владу, то й іншим не зась. Це стає політичним трендом в Україні. Якщо раніше у парламенті депутати влаштовували кулачні бої, то тепер будуть концерти? Хор Верховної Ради.

Зокрема, знову у парламентарі йде ректор Київського національного університету культури і мистецтв, народний депутат (група «Воля народу») Михайло Поплавський. Він очолив виборчий список Аграрної партії України.

Співачка Оля Полякова хоче йти на парламентські вибори зі своєю політсилою – створює «першу жіночу партію України».

Ще одна співачка – Анастасія Приходько одразу після того, як заявила, що йде зі сцени, поспішила оголосити про політичну кар’єру. Вона обрала партію «Батьківщина». Також у списку «Батьківщини» значиться Євген Рибчинський – поет, композитор, син поета Юрія Рибчинського, діючий нардеп, раніше був у депутатській групі «Воля народу».

Музикант та лідер групи «Океан Ельзи» Святослав Вакарчук йде на парламентські вибори зі своєю партією «Голос». Приєднався до «Голосу» наш земляк, телеведучий та шоумен Сергій Притула. А також Сергій Рахманін – відомий журналіст, заступник головного редактора «Дзеркало тижня».

До першої десятки списку ВО «Свобода» увійшов народний артист України Богдан Бенюк та Пилип Іллєнко – керівник Держкіно України.

Оголосили, що йдуть у політику й народні артисти України – Світлана та Віталій Білоножки. За списками партії «Сила і Честь» Ігоря Смешка.

Користувачів соцмереж здивувала присутність українського борця греко-римського стилю Жана Беленюка у десятці «Слуги народу». Жартують: Жан Беленюк в Раді буде поза конкуренцією, якщо Кличко не пройде. Також у списку партії «Слуга народу» – гендиректор групи «1+1 медіа» Олександр Ткаченко. Культурний діяч, кінопродюсер  Єлизавета Ясько. На округах від «Слуги народу» балотуватимуться артист «95-го кварталу» Юрій Корявченков, відомий як Юзик. Телеведучий «1+1» Олександр Дубинський. Ресторатор, телеведучий і шоумен Микола Тищенко. Журналістка ТСН Ольга Василевська-Смаглюк.

У партії прем’єр-міністра Воладимира Гройсмана «Українська стратегія» п’ятим у списку – міністр культури Євген Нищук.

За всі роки незалежності вперше у парламент може потрапити така велика кількість співаків, журналістів, телеведучих. Якою ж буде українська політика?..

Автор

Ольга Чорна

журналіст, блогер, газета "Наш ДЕНЬ"
Схожі публікації

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *