Віддав життя за Україну: на Тернопільщині попрощалися з воїном Віктором Стасюком

Віддав життя за Україну: на Тернопільщині попрощалися з воїном Віктором Стасюком

З Героєм сучасності Віктором Стасюком попрощалися у Ланівцях. Віктор був оператором протитанкового відділення протитанкового взводу 3 механізованого батальйону військової частини А4053.

Життя захисника України обірвалося ще 7 травня на Луганщині, у Сєвєродонецьку під час боїв з російськими окупантами. Він пішов захищати рідну землю добровольцем.  

Віктор Миколайович Стасюк народився 23 лютого 1967 року. Свого часу служив у Військах радіаційного, хімічного та біологічного захисту в Угорщині. Закінчив Тернопільський педінститут (нині ТНПУ), вчителював у школі у Чорткові. Трохи жив і працював за кордоном. Батько трьох дітей. 

У своїй сім’ї був наймолодшим (є старші сестра і брат). Останнім часом проживав з 85-річною матір’ю, опікувався нею. Мав невеликий підробіток охоронцем у Тернополі, – повідомила редакторка газети «Голос Лановеччини» Наталя Гамера.          

Сьогодні Лановеччина провела в останню дорогу свого Героя, вірного солдата і захисника України, усіх нас з вами. 

Похоронну процесію очолив архієпископ Тернопільський і Кременецький владика Нестор. Від рідного дому і до місця вічного спочинку провели тіло військовослужбовця згорьовані мати, рідні, побратими та жителі громади, віддавши шану загиблому за його віддану боротьбу та жертовність.

Під трикратний військовий залп та гімн України матері Віктора Стасюка було вручено прапор України, мир та незалежність якої виборював її син, – повідомили у Лановецькій громаді. Вічна пам’ять і безмежна слава Герою!

Автор

Avatar

журналіст, газета "Наш ДЕНЬ"
Схожі публікації

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *