Всеукраїнські змагання з метань у Мукачево принесли тернопільським спортсменам два «срібла» і одну «бронзу»

Всеукраїнські змагання з метань у Мукачево принесли тернопільським спортсменам два «срібла» і одну «бронзу»

Дуже вдало виступили юні тернопільські легкоатлети на Всеукраїнських змаганнях з метань Пам’яті заслуженого тренера України Євгена Сюча. Такий захід за участі понад 130 спортсменів-метальників з Київської, Дніпропетровської, Житомирської, Харківської, Черкаської, Чернігівської, Волинської, Львівської, Рівненської, Івано-Франківської, Одеської, Запорізької, Закарпатської, Тернопільської областей та міста Києва 8-10 листопада 2019 року проходив у Мукачево.

Як повідомляє Федерація легкої атлетики Тернопільської області, велика кількість учасників, напрочуд гарна осіння погода та високий рівень організації змагань дозволили показати високі результати. Зокрема, юні метальники обласної ДЮСШ, які займаються під керівництвом тренерів Галини Шмуляєвої та Леоніда Дахновського, виступили надзвичайно вдало. Так, срібну і бронзову нагороди в штовханні ядра з результатами 11.49 м та 11.39 м, відповідно, серед старших дівчат вибороли Вікторія Мітюрьова та Дарина Мостова.

Серед молодших юнаків Степан Петришин, метнувши спис на позначку 48.30 м, став срібним призером. Два п’ятих місця за Олексієм Навроцьким – в метанні спису (41,33 м) та штовханні ядра (13.27 м), і також в метанні спису Ігор Маргусь з результатом 34.48 м став сьомим.

Автор
Схожі публікації

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *