Вибір телевізора: що потрібно знати?

Вибираючи сучасний телевізор в магазині, або ж на інтернет-сайті, необхідно знати безліч нюансів, таких, як тип екрану, його розширення, ширина діагоналі і безліч інших чинників. Все це безпосередньо впливає як на ціну, так і на якість, яку буде мати зображення. Купуючи телевізори в Києві, потрібно пам’ятати і про додаткові функції телеприймачів сучасного зразка.

Нові зразки

В останні роки спостерігався швидкий розвиток сучасної техніки. Тому про телевізори минулого вже можна забути. У телеприймачів тепер інші дисплеї, не кажучи вже про додаткові функції, а також підходи, що гарантує зображення якісного зразка.

Телевізійна техніка і її розвиток вивели на ринок дві найпоширеніші технології, за допомогою яких створюють дисплеї. Йдеться про LCD матрицях, які мають рідкі кристали, а також дорогі OLED екрани.

LED телевізорами називають ті ж LCD, але з матрицею, підсвічується світлодіодами. На англійській, подібна абревіатура пишеться саме як LED. Щоб матриця працювала, використовуючи рідкі кристали, без підсвічування не обійтися. Раніше для подібних цілей використовували люмінесцентну лампу, а зараз – світлодіоди.

Що стосується OLED матриць, то до їх складу входять світловипромінюючі діоди. Вони вмикаються, як тільки на екрані формується зображення і гаснуть, коли картинка стає чорною. Такі матриці містять шар рідких кристалів, мета яких – зупиняти шлях світловому потоку, який йде від підсвічування. За допомогою даних подробиць можна легко пояснити, який телевізор необхідний.

Популярні моделі

Серед телевізорів, які сьогодні найбільш популярні, слід виділити такі моделі:

1. Skyworth 32E6 AI.

2. Samsung UE50NU7002UXUA.

3. Samsung UE32M5500AUXUA.

4. Skyworth 40E6 AI.

5. Xiaomi Mi TV UHD 4S 43 (L43M5-5ARU).

6. Kivi 32H600GU.

Екранна технологія

Фахівці стверджують, що краща якість зображення буде в OLED телевізорах. Якість має на увазі такі показники, як контрастність, рівень чорного, а також кольорового охоплення, що володіють рівномірністю кольору.

Особливості конструкції технології OLED дозволяють їй бути краще за рівнем, який визначає чорний і контрастність. А ось телевізорам з LCD-екранами абсолютно чорне зображення не дозволяє створити їх підсвічування.

Програють LCD і за такими показниками, як рівномірність засвічення екрану і кольорове охоплення.


Loading...Схожі публікації

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

shares