Випускник ЗУНУ – в команді Ілона Маска

Випускник ЗУНУ – в команді Ілона Маска

Випускник Західноукраїнського національного університету Володимир Карпінський працює у команді Tesla Gigafactory Berlin-Brandenburg, Grünheide, Germany. Зараз він втілює у життя новий проєкт, трудиться на заводі, який вироблятиме акумулятори, акумуляторні батареї та силові установки для використання в автомобілях Tesla, а також збиратиме модель Tesla Model Y. Очікується, що завод розпочне роботу на повну потужність цьогоріч у липні.

Володимир Карпінський у 2003-ому вступив до університету на  факультет комп’ютерних інформаційних технологій. Амбітний юнак, сповнений мріями, планами та сподіваннями, будував свою професійну кар’єру, докладаючи максимум зусиль і старань.

У 2008 році закінчив з відзнакою виш за спеціальністю «комп’ютерні системи та мережі» й вступив до аспірантури. Здобув ступінь кандидата технічних наук і почав працювати у Польщі та Великобританії.

Минуло п’ятнадцять років копіткої праці й зараз він – частина колективу компанії всесвітньо відомого винахідника та інженера Ілона Маска, засновника компаній SpaceX, PayPal, Neuralink і The Boring Company, головного дизайнера (Chief Product Architect), генерального директора і голови ради директорів Tesla Inc.

Нещодавно Володимир мав можливість особисто зустрітися з генеральним директором Tesla Ілоном Маском під час його робочого візиту до Грюнгайде (Берлін-Бранденбург).

Колишній випускник класичного університету Тернополя переконаний, що запорукою його успіху є правильний вибір спеціальності, набуті знання під час навчання у виші та наполегливість.

Факультет комп’ютерних інформаційних технологій виховує лідерів та фахівців. Приклад Володимира Карпінського є мотивацією для усіх студентів.

Майбутнє за ІТ-технологіями, а знання та винахідливість завжди будуть актуальними.

Автор

Avatar

журналіст, газета "Наш ДЕНЬ"
Схожі публікації

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

shares